Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lefeküdnétek a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefeküdnétek a legjobb barátotokkal?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom elég közel kerültem mostanában, és mindig ennél a témánál kötünk ki. Kicsit többet érzünk barátságnál, de több soha nem lesz köztönk. Ti megtennétek? A kioktatás nem kell, elég csak egy igen vagy nem..
2014. máj. 26. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt csak akkor fogod megtudni ha már megtörtént és most hogy már elmélkedtek róla bánni fogjátok ha nem történik semmi.

Ha majd másnap mosolyogva ébredtek egymás mellett akkor tudni fogod hogy megérte..ha nem akkor meg következik egy baráti beszélgetés hogy akkor most hogy is tovább..korotok?

2014. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok..én nem bántam meg :) 2 éve vagyunk együtt 18F
2014. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tudnám hogy nem teszi tönkre a barátságot, akkor igen.
2014. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok meleg, de 1 lányba monyuk andyba megegyezhetünk
2014. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert ő a barátnőm is egyszerre. :)
2014. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a legjobb barátom többször le akart velem feküdni, de én nem tettem meg... utána meg lerázott... ennyit a több éves "igaz" barátságról
2014. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ő 19 én 18
2014. máj. 26. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megtenném, persze. A barátomért mindent, ez pedig tényleg olyan hogy csak kettőnkön múlik se pénz se más nem nagyon kell hozzá. Ha csinálunk egymásnak egy örömteli órácskát vagy többet akkor simán megérte de ha valami mégsem úgy sülne el (amit nehéz elképzelni) akkor is legalább megpróbáltuk. Lehet, hogy ennek később ismétlése lenne, az is lehet, hogy egyszeri de akár szerelem vagy komoly kapcsolat is lehet belőle. Ha bíztok egymásban és van hozzá kedvetek, szerintem érdemes kipróbálni mert soha nem tudjátok meg milyen lett volna ha.. ez pedig nem jó érzés évekkel később.
2014. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!