Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikezdett velem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdett velem a legjobb barátnőm pasija. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve vannak együtt, a srácot kirúgták a szülei 18. születésnapja után, ő pedig a barátnőmhöz költözött (addig úgy volt, hogy szakítani akar vele).

Barátnőm azt hiszi, hogy nem elég szép ahhoz, hogy más férfinak felkeltse a figyelmét, így úgy volt vele, hogyha valaki vele akar lenni, akkor mellette marad, bár nem szerelmes vele.

A srác folyamatosan sértegeti a családjával együtt (fogyatékos, hülye, életképtelen stb) és játssza a "nagymenőt", miközben ellátják, bár a fizetéséből kénytelen beleadni valamennyit a családi kasszába, mert eléggé szegények.

A barátnőm tudja, hogy nem kedvelem a barátját, de nem éreztetem velük, nem kritizálom előtte. De ő meséli a dolgokat, hogyha elmennek egy szép lány mellett, akkor rögtön mondja neki, hogy úgy megb.szná.

Egyszer elmentünk közösen egy programra, barátnőm elment a mosdóba, többiek távolabb, mire a pasija átölelt (sose szokott) és elkezdett tapizni (fenék, derék, has), mire ellöktem magamtól és megütöttem a mellkasán. A barátnőm éppen visszatért és eléggé kiakadt, hogy mit ölelgetett ő engem.

Azóta akárhányszor találkozok a barátjával mindig alaposan végigmér és mondogatja a barátnőmnek (ha kettesben vannak), hogy mennyivel nagyobb a mellem, okosabb vagyok, stb, tulajdonképpen velem húzza az agyát.

Félek, hogyha sokáig folytatja, akkor a barátnőm előbb-utóbb választásra kényszerül és nem én fogok "győzni".

A sráccal már beszéltem erről, ő csak kiröhögött és csinálja tovább. Nem tudom, hogy mit tehetnék most :(


2014. máj. 23. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőddel beszélgess el, hogy ez így neki nem jó, kihasználják, nem kéne a lehetőséget eldobnia magától,stb.
2014. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát most már nem a legjobb barátnőd :D. Bár azért beszélj vele, mert gondolom nem is tud róla milyen szemét pasija van.
2014. máj. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor sokat beszélgettünk erről, de nem tudom megváltoztatni a véleményét. Ha mégis felcsillan valami remény, akkor az elveszik, amikor találkozik a barátjával és örül, hogy legalább valaki észrevette :(
2014. máj. 23. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd ilyen hülye, akkor én a helyedben nem nevezném a barátnőmnek. Nem tudsz mit tenni, nem méri fel reálisan a helyzetet, tényleg semmit nem tudsz mit tenni.
2014. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátnőd önbizalmát kellene helyrehozni, aztán szembesíteni megint a barátja viselkedésével, tükröt tartani elé. Másik lehetőség, hogy eljársz vele programokra, ahol van esélye megismerkedni valakivel.
2014. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!