Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért vonzódnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért vonzódnak jobban azon nőkhöz, aki lesz. Rják őket?

Figyelt kérdés

Sajnos azt veszem észre, hogy ha odáig vagyok egy férfiért párkapcsolatban, az nem sokba vesz engem.Kedveskedek, szeretek örömet okozni-ekkor elhagynak.


Ha viszont éreztetem, hogy nem tartom őt sokra,lesz.rom, egyből feléled az érdeklődése, körberajong, holott ez esetben nem érdemlem meg. Nem szeretek ilyen lenni, de úgy látom beválik ez a trükk és bnőimnél is..


2014. máj. 27. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez nem csak a férfiakra jellemző, hanem a nőkre is. Tipikus emberi viselkedés, hogy mindig az kell, akit nem kaphatunk meg. Mert így értékesebbnek tűnik a másik, van benne kihívás. :)

Nőként én is mindig az olyan férfiakért voltam oda, akik rám se bagóztak. :)

2014. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Mert úm. sérülésre választanak: sok konfliktus volt a múltban, amiben érzelmileg sérültek, és ezeknek a sérüléseknek a helyrehozására gyúrnak olyan módon, hogy beszerzik azt a személyiséget újra, és megpróbálják eljátszani vele újra a történetet úgy, hogy most jó vége legyen, ne rossz. Önsorsrontás. Pszichológia.

A szülő is lehet, aki a sérülést okozta.

2014. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Tipikus húzod-taszítod, lököd-vonzod elv. Akkor jó, ha ezek váltakozva vannak jelen. Ha pl. folyton ajnározod a párod, az teher lesz a számára egy idő után. Ha meg folyton közömbös vagy, egy ideig kepeszt, de egy idő után tovább áll. Szóval felváltva kell működtetni ezt. Ezért fontos egy kapcsolatban a másiknak szabadságot hagyni, mert azzal erőlködés nélkül megy a dolog. Vagyis ha "elengedem" a páromat néha, hogy nélkülem töltse el a szabadidejét, hiányozni kezdek neki egy idő után és alig várja, hogy találkozzunk, és hálás lesz, hogy nem telepedek rá. Ha nélkülem nem csinálhat semmit, akkor elege lesz belőlem, szorítani kezdi a függőség, nem leszek már érdekes.
2014. máj. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
3: Igen, csak ez egy függő viselkedés, amivel nem leszel soha boldog és beteljesült tartósan.
2014. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Azért, mert felhúzza bennük a vadászösztönt. Amit nem kap meg, azután kajtat, harcol. Na perzse csak addig, amíg meg nem kapja. Egy pasit nem megszerezni nehéz, hanem megtartani.


Egy férfinak meg kell mindig azt a tudatot hagyni, hogy nem lehet elég jó egy nőnél. Ezt nagyanyáink úgy mondták, hogy nem szabad nagyon szeretnie egy nőnek a férfit, mert akkor az elmenekül. Hagyj körülötte teret és levegőt, és időnként éreztsd vele, hogy jobb vagy nála és százszor különb. Akit kicsit helyretesznek és megaláznak, az mindig tudja, hogy ő mennyit ér, a másik mennyit ér és hol a határ.

2014. máj. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Ha egy nagyon csinos és belső tulajdonságok szempontjából is nagyon értékesnek tűnő csaj túlzottan odaadó volt velem, az nekem mindig gyanús volt. Feltettem magamnak a kérdéseket, ilyen jó csaj miért akar ennyire kapaszkodni belém, miért elégszik meg az én szintemmel, vajon mit titkolhat. Általában mindig kiderült valami: lumpen család, nagyon ri.bancos múlt (80 ezres megyeszékhelyen az ilyen csajokat már minden szórakozóhelyen felismerték), pszichiátriai múlt, munkanélküliként évek óta szülein és férfiakon élősködik.


Jó csajoktól megnyugtatóbb volt az a viselkedés (feleségemtől is ezt kapom), hogy nem ajnároztak agyon, mondván hogy örülhetek, hogy mellettem vannak.

2014. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Rám pont nem. Ha azt érzem, hogy valaki leszar, akkor én is leszarom
2014. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok embernél trükk,ezért nem biztos hogy hosszú tartós kapcsolat lesz belőle,mert az ember nem a valódi énjét mutatja.

Amúgy igen ez elég sok embernél így szokott lenni,mindig az kell ami nem elérhető,legalább is ez csak csábítóbb.Én úgy vagyok vele ha nem is kellek valakinek akkor meg mi a fenének legyek vele? De viszont azt sem szeretem ha már az első éjszaka ágyba lehet vinni a nőket(elég sok van a könnyűvérűekből is sajnos).Szóval nekem az azért sokat nyom a lapba hogy azért tartja magát a nő valakinek,és vannak értékei,amit csak úgy nem oszt meg akárkivel.

De manapság nem is tudom mit várunk az emberektől,nézik a szennytévét és amit ott mutatnak azt már természetesnek veszik néha...

2014. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha foglalkozol a férfival, akkor átmegy gyerekbe, akinek minden kénye-kedvét "ki kell szolgálni". Viszont ha éreztetsz vele egy kisebbfajta távolságot <tehát mutatod kissé, hogy ugyan kedveled, de kvázi megszerezhetetlen vagy számára>, akkor előjön belőle a vadászösztön, és hirtelen fontossá válsz neki. A célja az lesz, hogy megszerezzen. Ez egy "játékmód", ami szerintem jó, mert nem lesz egysíkú, hamar unott a kapcsolat.
2014. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!