Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódnak hozzám ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódnak hozzám ennyire a férfiak? Ilyen erős kisugárzásom lenne? (Képpel)

Figyelt kérdés

A kérdés háttere annyi, hogy nap mint nap tapasztalom, hogy a férfiak egyszerűen nem tudnak átnézni rajtam… Csinos, vékony, ápolt nő vagyok, helyesnek mondanám magam, ill. szerintem nagyon jó ízlésem, stílusom van, de szerintem nem vagyok kifejezetten szép. Pl. sosem kapok facebookon olyan megjegyzést, hogy de szép vagy… Persze a fényképemet most nem fogom ide belinkelni, de az ismerőseim szerint megtévesztésig hasonlítok Jordana Browster-re… [link]


A férfiak valamiért mégsem tudnak elmenni mellettem… nem is csak az a jellemző, hogy megfordulnak utánam, hanem hogy már szembe jövet felfigyelnek rám és próbálják a tekintetem elkapni, ill. mélyen a szemembe nézni. Ugyanezt tapasztalom a munkám során, még ha egy-egy ügyféllel csak 1 mondatot váltok akkor is. Mindenféle férfire jellemző ez, a vadítóan jó pasitól kezdve a teljesen átlagosig… A kollégáim is mindig azt mondják, nincs férfi akinek én ne tetszenék… Lehetséges, hogy ilyen erős a kisugárzásom?



2013. jan. 14. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát én át tudnék nézni rajtad,ha hiszed ha nem,az ország tele van szép nőkkel.Ez nem nagy szám.Az a nagy szám,ha valakinek egyénisége is van.Na persze itteni(gyakoris) viszonylatban ritka ez a nézet,a többi pasi örül,ha pinát lát.Na nem mind,de a többség igen...
2013. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
most ide jöttél fényezni magad? xd
2013. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges vagy egyszerűen csak jól nézel ki:)
2013. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik ez a Jordana Browster.


Add csak meg szépen a facebook linkedet! :XD

2013. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Patrik24 ***** válasza:
100%
Vagy csak szimplán nem veszed észre azokat akik átnéznek rajtad:D
2013. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Szó se róla, jól nézel ki. (Ha igaz...)

A férfiak többsége pedig dugni akar.

Ha ezt a kettőt összeveted, szerintem ne csodálkozz, ha vonzódnak hozzád.

Nem a kisugárzást keresik benned (az csak a "csajozós szöveg"), hanem valami egészen mást.

2013. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ASOT ***** válasza:
Más nőkhöz is vonzódnak ugyanannyian és ugyanannyira mint hozzád, sok szép nő van, csak ők nem foglalkoznak ezzel.
2013. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak egy vagy a sok közül.
2013. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
De hiába ilyen vagy ilyen,ha jól sejtem nincsen pasid.:/
2013. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg hasonlóan nézel ki és még mosolyogni is tudsz, akkor az én tekintetemet is megfognád.

Elfogult vagyok, mert engem éppen az ilyen lányok vonzanak.

2013. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!