Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám pszhiológushoz kezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám pszhiológushoz kezdett el vinni, mert állítólag ninfomániás vagyok. Miért kell akaratom ellenére ott lenni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha már kiírtad ezt a kamukérdést, legalább figyelnél. Úgy írják: pszichológus.

pfff.... :/

2014. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úgy értem h nem lehetne valakivel beszélnem hogy ne keljen járnom? bár elég ciki lenne elmagyarázni bárkinek is hogy miért kell dilidokihoz járnom, de még cikibb az hogy járnom kell.
2014. máj. 27. 13:42
 3/7 Noydra ***** válasza:

Miaf..?

Ezt ő mégis honnan veszi? Vagy honnan tudta meg? Ez mi? :D

2014. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ennyire szereted a faszt? :D
2014. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Én is az vagyok. Meg a psychologusom is. Anyum már nem, de volt ő is fiatal. Menj el. A dili doki ugy sem fog veled semmit csinálni, csak arra vigyázz hogy ne férfi legyen. :D
2014. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Honnan veszi,hogy az vagy?

Hány éves vagy?

2014. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a pszichológus nem doki


a ninfo meg nimfo



kamu

2014. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!