Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe, akinek barátja van, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan megoldást találjatok ki legyetek szvesek, ami után a barátságunk még megmarad.
2014. máj. 27. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
ha lány vagy akkor keress magadnak egy fiút!! sokat segítene
2014. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy nem mondod meg és szenvedsz, amire rá fog menni a barátságotok.

Vagy elmondod lesz ami lesz alapon, és megbeszélitek. Vagy sikerül, vagy nem. Ha nem, akkor vége a barátságnak, de legalább vége a bizonytalanságnak. Ha sikerül megbeszélni, de nemet mond, legalább elmondtad, és maradtok barátok. Ha sikerül megbeszélni, és még igent is mond, akkor meg nyertél. Szóval a helyedben megpróbálnám.

2014. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik nem zarja ki a masikat ...en is voltam hogy egyszerre ket lannyal jartam ...semmi gond nem kell rolla tudomast venni hogy ha abbol indulok ki hogy megyek az utcan es jon egy lany velem szemben ..tetszik szoba elegyedek vele bemegyunk egy presszoba beszlgetunk habostortat eszunk marcipannal a tetejen es mazsola onettel...izlik neki nekem tetszik a lany...kialakul a beszlgetes..aztan talakozunk megint ugyan neki van egy hpsija de ugye nincsen a homlokara irva hogy ez a csaja Kovacs Tamas baratnoje masfel eve.. En meg csapom a szelet a lanynak ugy hogy nem tudom hogy a Kovasc Tamas baratnoje... Szoval senkinek sem a birtoka a lanyka...ha neki te szimpatikus vagy akkor elkezd veled talakozni aminek az eredmenye hogy te felkeltetted az erdeklodeset tehat a Kovacs Tamasnak kezd nem mindig raerni mert te veled kezd jarkalni..aztan eljon az ideje hogy veled tobbet talakozik mint a Kovsa Tamassal akinek ez nem tetszik de hat nem tud sokat tenni ...aztan ellaposodik a kapcsolatuk mert te befutottal az eletebe aztan kozel kezdtek lenni es kialakul az intim kapcsolat ...utanna mar a Kovacs Tamasnak nem sok eselye van mert ra jon a lany hogy teneked nagyobb himvesszod van es ez neki jobb tehet te vagy a nyero..A lenyeg hogy azert mert van hapsija te ne legyel gyamoltalan es ne legyen kisebbsegi erzessel komplexusod.Legyel magabiztos es ratermett..ne legyel paraszt hanem udvariassan kiuthetetd a masik fiut azzal hogy megnyered a viselkedeseddel azzal hogy elhivod ide oda kulturalt kapcsolatban felnez majd rad a lany es akkor veled fog jarni...
2014. júl. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!