Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond ha a fiukért vonzódom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond ha a fiukért vonzódom, de beleszerettem a legjobb barátnőmbe és akarom?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok! A fiúkért vonzódom és 4kapcsolatom volt már eddig... De van egy barátnőm akit már 12éve ismerek mondhatni a legjobb barátnőm és az idők során beleszerettem! Ő ezt nem tudja mert van pasija,de igazából félek is elmondani neki! Volt már hogy flörtöltem vele és próbáltam jelzéseket adni hogy ami számomra is meglepő hogy tetszik nekem,de mindig elbizonytalanít olyan mint ha viszonozná néha egy szemkontaktus által de 1-2 másodperc után elkapja a fejét és visszazökkenünk a normális kerék vágásba!... Próbálom tartani magam hogy ne vegye észre hogy tetszik,de nagyon nehéz.... Mit tehetnék?

2014. máj. 27. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Döntsd el, hogy mit akarsz. Ha össze akarsz jönni vele, akkor előbb utóbb el kell mondanod neki mert valószínűleg 12 ev barátság után nem feltételezi hogy ez lehetséges.

Ha viszont nem akarod kockáztatni a barátságotokat (hiszen rámehet), akkor sürgősen lepj tovább. Keress mást, tereld el a figyelmed...

2014. máj. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gond, mivel jelezted is. Mit tehetnél? Küzdj ellene. Nem lesz egyszerű.
2014. máj. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén beszélgess vele, mondd el, hogy mit érzel. Azt is mondd el, hogy ha nemet mond, akkor maradsz a barátja.
2014. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem aztán nem gond.Bevesztek a buliba?:)
2014. máj. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8%
Menjél el pszichológushoz.
2014. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!