Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt honnan vehetem észre ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt honnan vehetem észre ha egy lánynak tetszem vagy belém van zúgva?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresi a társaságod, jó kedve van a közeledben, mosolygós, sokszor hozzád ér, de amúgy lehet látni:) Szerintem máshogy néz rád, mint az "átlagemberre" :)
2014. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokszor rád néz, akkor is figyel, ha azt hiszi, nem látod. Mosolyog rád, más, mint a többi fiúval. Ideges lesz a közeledben vagy zavarba jön, elpirul, lesüti a szemét stb.

De mindenkinél máshogy jön ki.

2014. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kitágul a pupillája ha rád néz ;)
2014. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jóval hűvösebb Veled,mint a többi pasival.L
2014. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kétféle tünetegyüttest szoktam produkálni, ha úgy érzem, hogy a fiúnál van reális esélyem akkor szokatlanul bátor és kezdeményező, mosolygós, életvidám leszek. Ha viszont valamiért biztosan tudom, hogy nincs esélyem, akkor zavarban vagyok, elpirulok, bámulom, de gyorsan elkapom a tekintetem ha rám néz, még köszönni is alig tudok neki. Mielőtt látnám vidám vagyok, mikor meglátom majd kiugrik a szívem a helyéről és vigyorgok mint egy bolond, utána pedig ürességet érzek és teljesen lehangolt leszek.
2014. máj. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!