Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy fiú azért nem mer hozzám szólni, mert tetszem neki, szép lánynak tart?

Figyelt kérdés
Néha rám néz, meg figyel, lehet hülyén hangzik, de szoktam látni az arcán, hogy rajtam gondolkodik. Viszont nem sűrűn beszél hozzám. Nem tudom eldönteni, hogy most nem érdeklem őt, vagy igen, és csak leplezi? Vagy csak zavarban van, ha én is ott vagyok?
2014. márc. 6. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül bármelyik lehet.
2014. márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy egyik se.
2014. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány éves a srác?

Amúgy lehet azért csinálja mert tetszel neki, csak zavarban van ezért inkább elhajtja a fejét, gondolom elég félénk lehet.

2014. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem annyira félénk... elég jó beszélőkéje van...

23 éves

2014. márc. 6. 12:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak muja, de akar téged. Ha neked is kell akkor szedd fel, mert szegényem sosem fog lépni.
2014. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!