Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17éves vagyok és 3éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17éves vagyok és 3éve vagyunk együtt a barátommal, nem feküdtünk még le. Tanács? (többi lent)

Figyelt kérdés
semmi sexuális dolgot nem csináltunk, de mivel már elég régen együtt vagyunk és minden hétvégén egymásnál alszunk egyre sűrűbben nyúlkál le de én mindig mondom h. hagyja abba és leáll vele szerintetek engedjek most már neki?
2014. máj. 27. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Te hülye vagy már bocs XDDDD
2014. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te érzed, neked kell eldönteni és nem nekünk. Én sem a szomszédot kérdeztem meg hogy le -e feküdhetek a barátommal?
2014. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
És még nem csalt meg?
2014. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
3 év? xdxd irigylem a barátod türelmét...1..max 1,5 évnél többet tuti nem várnék...
2014. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

nagyon szép és becsülendő dolog, hogy eddig nem siettétek el!

szerintem az a legfontosabb, hogy azt érezzétek, hogy szeretitek egymást, együtt akartok maradni a továbbiakban is. Akkor ajándékozzátok meg egymást a testi örömökkel, ha biztosak vagytok benne, hogy megtaláltátok a megfelelő társat. Általában a 17 évesek még nem szoktak ilyen érettek lenni, de ha már 3 éve együtt vagytok, simán lehet, hogy a kisebb hányadhoz tartozol :) Szóval, ha mindketten úgy gondoljátok, hogy nem intetek majd búcsút egymásnak pár hónap után, akkor megpróbálhatjátok. A tanácsom, hogy ne feküdjetek le rögtön, hanem előtte szép lassan ismerjétek meg egymást. Fokozatosan haladjatok, hogy megtanuljátok, hogy a másiknak mi hogyan jó. Így ha eljuttok majd az aktusig, könnyebben fog menni és nagyon élvezetet is fog nyújtani, mint ha rögtön belecsaptok a közepébe. A lényeg, hogy a szeretkezés Isten egyik legszebb ajándéka egy párkapcsolat megkoronázására, szóval becsüljétek meg ;) és sok boldogságot :)

2014. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

#5 mit karattyolsz itt Isten ajándékáról? xDD

Mintha a hittan tanárom hallanám...beszarok.

Szerintem hagyd hogy megtömjön, hidd el élvezni fogod...

19/F

2014. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Vajon miért nem tudnak gondolkodni általában a vallásos emberek? Nehéz kérdés...

Szerintem is engedd meg neki.

2014. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Gyakori Válaszoló ***** válasza:
Miért alszol vele együtt, ha nem hagyod közeledni? Ebből úgy tűnik, mintha csak testvérként tekintenél rá. Üljetek le, és mond el neki az IGAZAT. Ne a hozzánk hasonló, arctalan, cinikus kibicektől várj felmentést egy: "nem kell elsietni, ehhez érettebbnek kell lenni. Majd Isten megmutatja az utat. A szüzesség erény, ne pazarold el. Ha szeret megvár, bármeddig is vágod át" stb. bla-bla formájában. Ha a lányokhoz vonzódsz, ha nem tetszik neked, ha már csak megszokásból vagy vele, ha nem akarod hozzá láncolni magad, ha időközben te jó csaj lettél, ő meg kisfiú/alacsony/vézna maradt, ronda/lúzer/csóró lett, ha csak a gazdag családja által nyújtott javak miatt vagy vele stb., MOND EL NEKI és hagyd el, hogy végre boldog lehessen egy normális Nő mellett. Valaki mellett, aki megbecsüli, aki legalább annyit letett az asztalra, mint amennyit elvár. Te meg a fentiek alapján jobb lesz ha magadba nézel, mert lebarátzónásítottad a párodat. Gratulálok!
2014. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

azért nem siettük el mert nem azt a neveltetés kaptam h. 3hónap utána hagyjam magam és sex nélkül nem lehet egymásnál aludni?! a mai világban komolyan már csak ez számít de én olyan kapcsolatot szeretnék ahol nem ez a fontos és szerintem megtaláltam ő várt rám sokáig és nem hagyott el:)

és csak kíváncsi voltam mások véleményére bocs h. megkérdeztem. de nagyon köszönöm az értelemes válaszokat!:)

2014. máj. 27. 15:55
 10/14 anonim ***** válasza:

légyszi, mondjátok már el, hogy mi rossz van abban, amit írtam? miért is nem tudok gondolkozni? Azért mert a szexet egy szép ajándéknak tartom? vagy mert nem tanácsolom, hogy 17 évesen úgy veszítse el valaki a szüzességét, hogy tlaán nem is gondolja komolyan? vagy mert az tanácsoltam, hogy az aktus előtt ismerjék meg egymás testét? komolyan nem értem! miért rossz az, ha valaki hisz Istenben? akkor már akármit is mondd, az csak hülyeség lehet? Tudom, hogy sajnos sok olyan "vaskalapos" vallásgyakorló van, akik szúrós szemmel néznek a csókolózó fiatalokra, és csak sötétben, takaró alatt stb... én nem gondolom hogy ilyen lennék, se azt, hogy ilyesmit írtam volna. De megláttátok Isten nevét leírva, és rögtön beindul a védekező reakció...


Szóval, gondoljátok végig, akik leszólták a kérdezőt, hogy miért nem engedte magát idáig: 17 éves, és 3 éve van a barátjával. Szerintetek a szex 14 éveseknek való? Érdekes módon, amikor 14-15 évesek tesznek fel itt kérdéseket, rögtön el vannak küldve babázni...szerintem is kell hozzá szellemi és lelki érettség. És igen, az a magánvéleményem, hogy azzal kellene lefeküdni, akivel együtt is akarsz maradni. Ez az a rész,ami nem szokott népszerű lenni, tudom. Ebben az esetben, mivel a kérdésből úgy látszik, hogy valóban komoly kapcsolatról van szó, én is azt tanácsoltam, hogy ha úgy érzik, tegyék meg.

EGyébként amiket írtam, tapasztalatból mondom, nem csak frázisokat találtam ki. azt ajánlom másnak, ami nekem működik, és boldoggá tesz. Nem értem miért kell leszólni. Sajnálom, hogy nem éreztétek még át a hit szépségét. De ettől még nem hülyeség.

2014. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!