Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menthető még a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még a kapcsolatom vagy nem? 2 éve együtt vagyok a barátommal, és elértem azt a pontot hogy nem szeretem. Legalábbis úgy érzem, hogy nem szeretem.

Figyelt kérdés

Nagyon messze lakunk egymástól.2-3-4 havonta találkozunk és az utóbbi fél évben folyamatosan csak veszekedtünk. Már megterveztük a közös jövőnket mivel eddig minden szuper volt.

A nyáron ide akar hozzám költözni. De nem tudom elviselni a múltját és borzasztóan féltékeny vagyok, ez természetesen az önbizalmammal van összefüggésben és azzal hogy az elején nagyon sok mindent elrontott... Egyáltalán nem vonzódok már hozzá, ezt is csak így érzem, de nem szeretném csak úgy eldobni az első nagy szerelmem..Akivel már megterveztem az életem...Akinek van ötlete mit csinálhatnék az írjon. És kérem semmi hülyeséget, eléggé nehéz helyzetben vagyok már egy jó ideje.



2014. ápr. 2. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolatból mindig nehezen lép ki az ember... mert tapasztalatlan, mert azt hiszi nincs más jobb, nem lesz jobb. Az igazit annak könnyű felismerni, akinek van tapasztalata. Csak akkor tudod becsülni a párod, ha már volt jó-rossz kapcsolatod.


Így nyilván nem tudod eldönteni érdemes-e küzdeni és ragaszkodni a rosszhoz, vagy továbblépni és bízni a jobb-ba.

2014. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen a múltja, de az is benne van.

Ha nem tudod elviselni: öt nem tudod elviselni, akkor mire a nagy tervezgetés?

2 év alatt 2-4 havonta, az ugyebár 6-12 találkozás mindösszesen.

Ennyiből talán nem terveznék közös életet, - ti mire alapoztátok ezen terveket?

2014. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vakondegér ***** válasza:

Első nagy szerelem ami tényleg örökké megmarad az emberben. A bármekkora távolságot is legyőzi a szerelem ez hülyeség. Távkapcsolatot csak ritka esetben élik túl a párok. Amúgy meg teljesen jogos az aggodalmad mert hónapok alatt ugye enyhül a love és ráadásul a gyanakvás bármilyen múlt mellett is felszínre tör. Ha te úgy érzed hogy nem szereted akkor tisztázd vele és hagyd el ha tudod, ha nem akkor számolj a boldogtalansággal. Persze minden pár megtervezi a közös életét amíg rózsaszín felhőben úsznak de utána mikor már elkezdenek veszekedni komoly dolgokról és elmarad az egyetértés akkor ez az álom kezd szertefoszlani. Az a baj hogy rengetegen ilyenkor kezdenek hezitálni. Logikusan végig kell gondolni több kérdésen át ezt a dolgot de ha már ilyeneket írsz akkor ott vége van.


Nem a szakítást pártolom! Ezt csak én gondolom így tapasztalatból.

2014. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mondd el neki ezeket, így!!! pont így, akár mutasd meg. csak ez segíthet, ha megtudja az összes bajodat vele, a kapcsolattal, magaddal. ezek nélkül már 100%, hogy ennek a kapcsolatnak annyi, főleg ha már nem szereted, nem vonzódsz hozzá.
2014. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Tudja hogy írtam ide és látta is. Jó ötletnek találtuk, hogy kikérjük valaki véleményét aki nem pártol egyikőnk személyéhez sem.

Nagyon jók a válaszok, de mi éppen próbáljuk megmenteni a kapcsolatot.. Mit kellene tennünk, hogy megint "rajtunk lehessen a rózsaszín szemüveg"?

2014. ápr. 3. 10:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha már átszenvedtünk 2 évet, és pár hónapot kell kibírnunk, hogy együtt lehessünk akkor megéri szerintem.. Csak az a kérdés, hogy ezt a pár hónapot, hogy lehetne jobbá tenni, olyanná hogy ne ott álljunk ahol a part szakad.
2014. ápr. 3. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!