Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsosorban lanyoktol kerdeznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzsidzsilo kérdése:

Elsosorban lanyoktol kerdeznem, hogy hogyan viszonyultok a szakallas pasikhoz?

Figyelt kérdés
Nem korszakall, nem bajusz hanem szakall. A kerdes az, hogy bejonnek-e a szakallas pasik, ha igen miert, ha nem miert nem. Es legyszives irjatok meg a korotokat is. Koszi. F/35
2014. máj. 27. 15:53
1 2
 1/17 22L ***** válasza:
Nekem nem tetszik...
2014. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én már ezt kikutattam pár éve, és zömmel azt a választ kaptam, hogy akinek jól áll, azon kifejezetten szeretik is (mármint nyilván nem ilyen Gandalf szintű szakállra kell gondolni) de akinek nem, az inkább hanyagolja. Inkább azt kutasd ki, hogy neked jól áll-e vagy sem.
2014. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Abszolút nem! A borosta elmegy de a szakáll öregít és igénytelen! Én még nem láttam olyan férfit akinek ez előnyére vált volna! 32/N
2014. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll, úgy általában nincs bajom vele. (22)
2014. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mitől lenne igénytelen, ha ápolja? Akkor az a nő is igénytelen, aki nem borotválja le odalenn?
2014. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2%
Igen az a nő is igénytelen... :@
2014. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nekem a szakállas lányok tetszenek
2014. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6: 32 éves korod ellenére elég könnyen ítélkezel... Szerintem nincs baj az ápolt fanszőrzettel. És ezt férfiként írom.
2014. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tűnsz 32 évesnek, ilyen gondolatmenettel.
2014. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen.A kecskeszakáll pl. elég érdekes :D

A bajusz egyáltalán nem tetszik, nagypapák jutnak róla az eszembe.

Apukámnak körszakálla van(természetesen ápolja)szerintem nagyon jól néz ki,ahogy a borosta is.

15/L

2014. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!