Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsosorban lanyoktol kerdeznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzsidzsilo kérdése:

Elsosorban lanyoktol kerdeznem, hogy hogyan viszonyultok a szakallas pasikhoz?

Figyelt kérdés
Nem korszakall, nem bajusz hanem szakall. A kerdes az, hogy bejonnek-e a szakallas pasik, ha igen miert, ha nem miert nem. Es legyszives irjatok meg a korotokat is. Koszi. F/35
2014. máj. 27. 15:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat!


#2 Koszi a kutatasi eredmenyeidet. Nekem nincs szakallam azt nem akarom kutatni, hogy nekem jol all-e :)


#7 Concitha Wurst? Mas szakallas lanyt nem ismerek :)

2014. máj. 27. 16:09
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a szakállak, csak ne legyen bajusza. A kecskeszakáll is jöhet, bármilyen fazon, ha hosszú haja van az illetőnek, akkor számomra már álompasi. 14/L
2014. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Én szeretem,ha van van,ha nincs nincs. De egyetértek az előttem szólokkal..álljon neki jól!
2014. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll és van akinek nem.
2014. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
látványra tetszik, de csókolózni nem biztos hogy szívesen csókolóznék hosszú szakállas pasival. vagy szúr, vagy csikiz, elég élmény rombolónak tudom elképzelni.
2014. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
férfias, én szeretem, de nem az ilyen pinaszőr körszakállakat meg a kecskeszakállt, ami nincs ember akinek jól állna. :D favágószakáll ftw!
2014. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én kifejezetten imádom ha egy férfinek nagy szakálla van.nagyon szexi tud lenni és férfias. Babaarcu fiuk nekem pl nem az eseteim és szerintem több lány szíve húz az arcszőrzet felé
2014. jún. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!