Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy ezért nem akar ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy ezért nem akar ma leszopni a barátnőm?

Figyelt kérdés
Megígérte, hogy este leszop, de délután bealudtam, és most arra hivatkozik, hogy ez miatt nem szop le mert ő akkor akarta de én bealudtam.Még is milyen dolog ez?!Szeret egyáltalán?
2014. máj. 27. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bah....
2014. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Hát teljesen együtt érzek veled. Tegnap nekem is könyörögni kellett érte. Beszarás. Minek ígérgeti, ha nem teszi meg? Az ember számít rá, aztán semmi. Totál kiakaszt az ilyen.

Amúgy meg ha nem lennék házas el is hagynám ezért...:)

De most komolyan, ha ez csak egy üres kifogás, akkor tiplizz le mert később még kevesebb lesz.

Ha már régóta együtt vagytok mint pl én, akkor tolerálnod kell.

2014. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szop.ja le valaki és lépjünk tovább...
2014. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
éjjel amikor alszik, nyomd le a torkán
2014. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Éngem sosem kell kérni erre. Önként szopok:) L/17
2014. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Hogy én nem találok ilyen nőt sosem. Azt elvárják, hogy nyaljak, de szopni, azt nem szeret egyik sem.

Mindegyik nyafog, hogy fáj a háta, fáj a szája, stb, stb.

2014. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Na, akkor én meg megmondom, hogy sokkal jobban szeretem adni, mint kapni - az nem is igazán fontos nekem, nem izgat fel annyira - partnertől függetlenül. :D

21l

2014. máj. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!