Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit tegyek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tegyek ebben a nehéz helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe nagyon szerelmes vagyok már 1 éve. Ő pedig szerelmes egy pasiba, akinek van csaja. Én szerelmet vallottam neki, de ő azt mondta hogy nem tud pasiként szeretni csak barátként. Aztán egyik nap adott egy szájrapuszit. Azthittem nem azt akarta, de utána még egyet. Nemsokkal ez után rákérdeztem hogy még mindig csak barátként tekint -e rám. Azt mondta is-is. És is-is van már lassan fél éve. Nem vagyok ilyen téren félős, de nem merem lekapni, mert nagyon fontos nekem mint barát is, és félek hogy elveszítem! Szerintetek mit csináljak hogy belém szeressen?

Eddig szerintem most vagyok igazán szerelmes. xd

Normális válaszokat légyszíves!!


2014. máj. 28. 18:46
 1/7 anonim válasza:
Elég kellemetlen, hogy már fél éve "játszik veled". Beszéld meg vele a dolgot. Mondd, hogy már eleget vártál, és, hogy várnád a válaszát... egy kalappal ;)
2014. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem akarom, mert félek hogy elveszítem. Én bármennyit várnék rá! Csak mi lenne az a tett amitől talán jobban szeretne?

Hiába mondanám neki hogy eleget vártam. Úgyse tudnék mással összejönni, mert én őt szeretem!

2014. máj. 28. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy hallgass rám, mert lehet, rossz tanácsot adok, de szerintem ha ennyi ideje baràtok vagytok, biztosan tudod, miket szeret nagyon..szóval kedveskedhetnèl neki vmivel. Az is-is már szerintem jó jel, hisz a baràtságból elindult a több, mint barátság felé. Èn úgy gondolom, ebbõl lehet vmi. Ha szájrapuszit is adott, és nem is egyet (gondolom amíg csak baràtkènt tekintett rád, nem csinàlt ilyesmit). Szóval szerintem lassan többet szeretne... de lehet, hogy õ sem tudja, mit akar. Próbálj meg közeledni hozzá, és ha nem fog 'ellenkezni', akkor elèg nagy az esélye, hogy összejöhettek.
2014. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyjából nekem is ez a véleményem!
2014. máj. 28. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá ;)

Szerencsès lány..kicsit irigylem

2014. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Akár csikizd meg, flörtölj vele, dícsérd meg a ruháját... az ilyenek nagyon sokat tudnak számítani. Hívd meg fagyizni. Vaaagy aminek €n nagyon örülnék, hogy ha már teljesen biztos vagy magadban, akkor írj neki gy levelet. És esetleg a levél mellé m€g rakhatnál egy nyakláncot, vagy karkötöt... vagy aminek örülne... :)

Szorítok! ^^

2014. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkora amcsi klón meg tán ne legyél, hogy "nem merem lekapni" majrét tartasz, miközben egy jó ölelés (még ha nem is ölelkezés) többet mondhat a csóknál, főleg ha mindketten tündéri kezdők vagytok.
2014. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!