Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit tennétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Azt hittétek igaz barát, bár ő férfi, és csak kihasznált, mert magányos volt. De mint kiderült, egy pszichopata. Más egyéb eszközre volt szükség, hogy lerázzátok magatokról, tel.számot cseréltetek miatta, mindenhol letiltottátok stb... Végre sínen van az életetek. Munka, barátok stb... És egy fórumon felbukkan az illető. Felismeri a kérdéseiteket, a válaszaitokat, majd ír, hogy priviben beszélgessetek el.
2014. jan. 23. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
ijeszto!
2014. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmit... nem válaszolsz rá, esetleg ott is tiltod
2014. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Felismeri a kérdéseiteket, a válaszaitokat" ne haragudj de ez nevetséges.Meg az hogy valaki az interneten éli a magánéletét.Szerintem te egy szánalmas alak lehetsz.
2014. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy nő volt ilyen. Az exemmel volt együtt, azóta ki lett vágva. Az miatt kellett tel.számot és egyebeket cserélni és mindenhol le lett tiltva.itt is itt van, ha kiderül, hogy ő, mert kiszokott, egyszerűen tiltom.
2014. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Alig vagyok a neten. Köszönöm a szánalmas jelzőt. :) De mikor jóban voltam vele és kiraktam egy kérdést, azonnal felhívott, hogy miért raktam ki!!! Na, ott telt be nálam a pohár! Megírtam neki, hogy hagyjon békén. Nem hagyott, már a rendőrséget is felhoztuk neki, a mai napon pedig rám írt.
2014. jan. 23. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:

*ha kiderül, hogy ő, mert kiszokott, egyszerűen tiltom.

50-nél több regjét tiltottam, de 50 után meguntam a számolást.

2014. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3as, miért kell ilyen semmitmondó, hátráltató, féreg dolgokat írnod?

és mi bajod azzal, hogy felismeri a kérdéseket meg a válaszokat?

2014. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!