Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna titeket a korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket a korkülönbség ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfivel kb 2 hónapja. Én 19 vagyok, ő 31 lesz ősszel. Én tudtam, hány éves, ő viszont nem, csak azt, hogy jóval fiatalabb vagyok nála. Sosem kérdezte, azt mondta, ő sem viselkedik úgy, nem néz ki úgy, mint egy harmincas, szóval abszolút hidegen hagyja a kor. Most két hónapja ismerkedünk, rengeteget beszélünk facebookon, szoktunk találkozni is, júniustól valószínűleg rendszeresebben. Volt már róla szó, hogy ebből akár kapcsolat is lehet, ha majd tényleg lesz egymásra időnk, mert nagyon bejövök neki külsőleg-belsőleg, és ez kölcsönös. Abszolút egy hullámhosszon vagyunk, órákig tudunk beszélgetni minden nap bármiről, hasonló a zenei és filmes ízlésünk, ugyanazokat az ételeket szeretjük/nem szeretjük, ugyanúgy gondolkodunk a világról, jövőbeni tervekről (tudom, ez még abszolút nem releváns ebben a helyzetben, hiszen nem vagyunk együtt, de szerintem az fontos már ilyenkor is, hogy ha pl valaki biztosan nem akar gyereket, az ne jöjjön olyannal össze, akinek ez az életcélja, vagy ugyanez a helyzet a házasság témával... szerintem). Szóval teljesen jól alakulnak a dolgok. Szokta mondani, hogy teljesen az ujjaim köré csavarom, ahogy megismer, egyre jobban vágyik a közelségemre, alig várja hogy júniustól ténylegesen minden nap legyen időnk egymásra, mert már rendszeresen akarja érezni az illatom, már nagyon szeretné tudni, milyen hozzám bújni és megérinteni, ilyenek. Viszont kb 3 napja megtudta azt, hogy 19 vagyok. Kicsit ledöbbent. Az volt a reakciója, hogy "basszus, de rohadt fiatal vagy". Elvileg 21 körülinek gondolt, és bár az csak 2 év, furcsa neki, hogy tizen... Szerintetek ebből lehet komolyabb probléma? Hiszen amúgy tényleg teljesen jól kijövünk, szeretjük egymás társaságát. Szerintem ha csak szexre kellenék: 1, nem várna ennyit, jó pasi, ragadnak rá a nők, van lehetőség bőven 2, nem is hozta volna fel, hogy ilyen meg olyan fiatal vagyok, mert nyilván az lenne a célja, hogy belemenjek, és nem az, hogy elbizonytalanítson. Szerintem. Ha idáig ezeket mondta, amiket, meg tényleg el tudná velem képzelni a kapcsolatot, ez tény mennyiben változtathatja meg a hozzáállását 2 hónap után? Köszönöm előre is!
2014. máj. 28. 19:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha idáig tényleg kifogástalan volt minden, ez esetleg el tudja rontani? Attól, hogy tudja, mennyi vagyok, szerintem nem változik érdemben semmi: ugyanolyan vagyok, mint eddig, ugyanúgy tudunk beszélni bármiről, viccelődni, hülyéskedni, mint eddig. A hozzáállását esetleg megváltoztathatja? Nem tudom, mindig azt mondta, azért van egyedül, mert nem talál normális lányt, csak gátlástalan, ostoba libákat. Rólam meg azt mondta, hogy aranyos vagyok, okos, vicces, önálló gondolataim vannak, nem követem a csordaszellemet, bájos, szép, stb. Azt mondta, rám néz, és ilyennek képzeli el a tökéletes barátnőjét. Szerintem ezeknek fontosabbnak kellene, hogy legyenek, mint az, hogy mi van a személyinkben.
2014. máj. 28. 19:19
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én 18 vagyok, a szerelmem 28.

Nem kell másokkal foglalkozni, ha téged és őt nem zavarja... :)

2014. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
17 évesen nekem is 27 éves barátom volt, szóval megtanultam már, hogy nem kell mással foglalkozni, csak magunkkal. De nem is ez a helyzet... azt nem tudom, hogy most, hogy megtudta így konkrétan, fog ez változtatni valamit részéről.
2014. máj. 28. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szeret, ezen túl fogja magát tenni, és ahogy olvasom, szeret. Semmi probléma.
2014. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia hát én is hasonlóan vagyok mint te csak nálam még több a korkülönbség. Hát ha jól kijöttök akkor biztos nem lehet gond meg ha csak a szexre kelletél volna akkor már régtovább állt volna. Sok sikert ehhez a kapcsolathoz a korkülönbséggel meg ne foglalkoz ha persze téged sem zavar. Én ma töltöm a 20at és nekem 39 éves pasi van kialakulóban és ő sem csak a szexre megy. Sok szerencsét a továbbiakban ehhez a kapcsolathoz.
2014. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a korkülönbség előbb-utóbb kiütközik. Voltam már ilyen helyzetben, szerettem és ő is szeretett, aztán mégis vége lett, mert ő más életszakaszba ért. Bölcs ember nem ment volna bele olyan kapcsolatba, amibe én a szerelemtől vakon belementem. Az idő a legfinomabb tényező az életben sajnos.
2014. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is volt már kapcsolatom egy pont ennyi éves pasival, mint ő. 2,5 évig voltunk együtt, és én szakitottam, mert állandóan csak a buli, piálás, később sajnos a drogok is, nekem túl bohém és elviselhetetlen volt az ő élete. Ez a mostani srác is ilyesmi, laza, koncertekre, bulikra jár, csak annyi különbséggel, hogy szerencsére nem drogozik, meg nem csak ebből áll az élete. De ki van varrva, szeret lazán öltözködni, egy kalandnak fogja fel az éltet, mindenhová el akar utazni, minden hülyeséget ki akar próbálni, neki sem unalmas irodai munkája van, hanem művészeti, alkotó ember ő is, mint ahogy a volt barátom is, szóval nem hinném, hogy életszakazi problémák lennének köztünk. Házasságot nem, gyereket is kb 7-8 év múlva akar, most még élvezi az életet, ez nekem is teljesen ideális. Szóval szerintem ez egyénfüggő, nem korfüggő :) Konkrétan erre az estre, a leirtakra lennék kiváncsi, hogy mi a véleményetek, változhtathat-e ez a dolog az egészen szerintetek.
2014. máj. 30. 20:34
 8/9 anonim ***** válasza:

A 6. válaszoló vagyok megint. Annyi, hogy én szakítottam (fájó szívvel ugyan), mert nem bírtam nézni, milyen rohamosan öregszik. 8 és fél évig tartott. Úgy éreztem, ha mellette maradok, elszánt mellettem az élet, mert ő már más életszakaszba ért és nem ugyanazokra a dolgokra vágytunk.

Jobb lett volna egy hasonló korú partner.

De te tudod, mit csinálsz.

2014. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De gondolom az a több, mint 8 év jó volt, sok élmény, sok boldogság, szretet, emlék, stb. Biztos nem életed nagy szerelméről maradtál le, mig vele voltál, szóval nem pocsékba ment ez a 8 év. Nem szabad szerintem sem ennek, sem semminek úgy nekiindulni, hogy "de úgyis vége lesz x idő múlva ezért meg azért" .
2014. máj. 30. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!