Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, és egy 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, és egy 29 éves srác megcsókolt. Azt mondta, hogy felőle több is lehet köztünk. Nem túl sok ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Igazából nekem is bejön ő, mindig is bejöttek a kicsit idősebb fiúk, de 14 év nem sok kicsit? Lehet hülyén fog hangzani, de ez nem számít már pedofíliának? Ráadásul én még szűz vagyok, és lehet hogy nekem is tetszik, de nem egy majd' 30 éves férfival szeretném elveszteni.
2014. máj. 5. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"...kicsit idősebb fiúk..." aha ok
2014. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
LOL:D Naiv pici lány.
2014. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Pedofiliának nem számit jogilag, de nagyon sok igen. Komoly kapcsolatra ne nagyon számits. Egy 30 éves gondolkodás felnőtt, és (nem bántásból, hanem tényként) te még gyerek vagy! Ez a szexről fog szólni, és ezt jó tanácsként irom.

nagyon vulgárisan fogalmazva (a valóság olykor bántó): nem akar majd "felnevelni" magához.

2014. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Túl idős. Ez így már furcsa. Nem nagyon tudnunk itt semmit a fickóról, de te még fiatal vagy, s ez a srác szinte biztos, hogy nem a te nagy Ő-d. Valamint ekkora korkülömbség, meg egy olyan 30as férfi esetében ki ennyire fiatal lányokra megy, valami nem stimmel. Biztonságosabb, s bölcsebb, ha ezzel az életadta lehetőséggel NEM élsz. Legalábbis én óvaintenélek ettől.
2014. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
De. Sok.
2014. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta, hogy felőle több is lehet köztünk"


Lefordítom, azt jelenti, hogy szívesen megdug párszor de ennél többet nem akar.

2014. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sok ekkora korkülönbség. Te gyerek vagy ő meg felnőtt férfi (legalábbis korban, mert agyilag nem igazán, ha veled akar "kapcsolatot"). Semmilyen téren nem vagytok egy szinten, vagyis valószínűleg csak szexre kellesz neki mint "friss hús" semmi több. De nem fog veled eljárni sehova, vagy nagyon együtt mutatkozni mert te egy kislány vagy......
2014. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2014. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Lehet, hogy inkább hanyagolom... talál majd mást... :/
2014. máj. 5. 19:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Van egy ötletem. Ugye nem akarod egy 30éves férfival elveszteni a szüzességed, viszont bejön neked a csávó.


Eljössz hozzán, én elveszem ami az enyém és élhettek boldogan :)

2014. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!