Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hányszor szexeltek hetente?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hányszor szexeltek hetente?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy a heti 1 az az ideális. De akkor már eléggé kiéhezhet a férfi. Épp ezért nem élvez el hamar? Ti hogy vagytok vele?
2014. máj. 28. 22:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8-9 volt a max eddig.


20/F

2014. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nálunk kb heti 1-2 mivel a barátnőmnek fáj a szex után kb 2 napig ott lent. De én nem akadok ki ettől, sőt. Szoktunk játszadozni egymással mert az nem fáj neki és az is nagyon jó! Nekem is volt már, hogy akartam, (nem haragudtam meg) de mivel tudtam, hogy tegnap volt, ezért inkább kézzel szájjal csináltuk :)
2014. nov. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!