Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lenéznétek a barátotokat/ba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lenéznétek a barátotokat/barátnőtöket, ha szerény körülmények között lakna?

Figyelt kérdés
Ha a házuk tiszta, rendezett, barátságos és komfortos lenne, de nem túl modern bútoraik lennének és sok mindent fel kéne már újítani a lakásban. Mert én úgy érzem, hogy ezt szégyellnem kell a barátom előtt. Azt mondja, hogy ez őt nem zavarja, de megérzem rajta, hogy emiatt egy kissé lesajnál és kevesebbnek tart.
2014. máj. 29. 09:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretem akkor pont nem érdekelnének a körülmények! :-)
2014. máj. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Minden ember más én nem nézek le senkit,van akinek háza sincs
2014. máj. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Turismo ***** válasza:

Ez a kép nagyon illusztrálja, amit mondani szeretnék: [link]


Valószínűleg minden telhetőt megtetted a szüleid, hogy olyan körülmények közt élj, ahogy most élsz. Nem kell szégyelned ezt a dolgot, mert vannak Tőled sokkal rosszabb körülmények közt élő emberek és vannak olyanok, akiknek már a szülei meghaltak, vagy beadták nevelő intézetbe. Ne a külsőség, ami zavarjon Téged, mert ha mindenki csak ezzel törődne, akkor nem lenne senkinek sem barátja/barátnője. Törekedj akkor arra, hogy a barátoddal Te ettől sokkal jobb körülményt tudj teremteni. Szeressétek egymást és ne a külsőségekkel foglalkozzatok! :) Egyébként a kérdésedre a válasz: Nem nézném le, mert ha szeretjük egymást nem az, fog érdekelni, hogy milyen szekrény van az ágya mellett... Csókolózás közben érdekel, hogy milyen ruha van a másikon?? :D Ha mondjuk egy márkásabb ruhában vagy jobb csókolózni?:D Fogadd el a helyzeted és hozd ki belőle a legjobbat! ;)

2014. máj. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Engem nem igazán érdekelne.Én se kacsalábon forgó palotában lakom.
2014. máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én barátom is szerény körülmények között lakik, nem sajnálom le és nem tartom kevesebbnek. Nem hiszem, hogy a barátod kevesebbnek tartana téged, kétlem, hogy bárkinek is az lenne a célja, hogy olyan emberrel jöjjön össze direkt akin szánakozhat... Ha kevésnek tartana, valószínűleg nem akarna a barátod lenni.
2014. máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Költőnő? ***** válasza:
Ha tiszta, nincs mit szégyellni.
2014. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm (akivel már 5 éve együtt vagyok) is elég szerény körülmények között élt. 15 volt, én 18 amikor megismertük egymást, és ő is kicsit szégyellte, de nem is a lakást, hanem inkább azt, hogy hónap végén már nagyon meg kellett húzni a nadrágszíjat, hogy tudjanak enni. Mamájával élt és a szülei miatt kerültek ilyen helyzetbe. Amikor megismertük egymást még nem tudtam, de szépen lassan elmondta, amikor láttam rajta hogy valami baja van. Persze sajnáltam, de ez nem lesajnálós dolog. Emellett okos volt, tanult, 6 éve fuvolázott stb. Nem a körülmények számítottak, sőt talán még jobban is a szívemhez nőtt.


Inkább én éreztem furán magamat, hogy nálunk a legtöbb dolog új volt, szép lakás, jó kaják stb.

Náluk meg szintén sok minden felújításra szorult, és tényleg mindenből a legolcsóbbat tudták csak megvenni. Még a ruházatban sem engedhettek meg maguknak sok mindent.

De így sokkal jobban tudott értékelni kis dolgokat is.


Sokszor nehéz volt, de amiken keresztül mentünk, tudom hogy soha semmi és senki nem szakíthat minket szét, bármi is történjen. Szóval ne félj ettől. Ha értelmes, akkor el tudja fogadni, és szerintem a mai világban ez egyáltalán nem szégyen.


Kitartást nektek!


Most már dolgozunk mind a ketten, és együtt is élünk.

2014. máj. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem valamilyen szinten örülnöd kellene neki ha sajnál, mert ebből látszik, hogy fontos vagy neki, de hidd el nem azért megy, hogy ezt nézegesse, hanem érted! Fogj vele össze és apránként le tudtok egy-egy ajtót, szobát festeni. Rakjátok rá össze a pénzt és menni fog...jó kis közös festés még dob a kapcsolaton is!
2014. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
El kéne felejteni ezt az anyagi dolgot, akit zavarna, az kidobna már az első héten. Mi jó körülmények között lakunk, mondhatom azt hogy átlagon felüli. A barátnőmék egy szobába aludtak hárman, mert nem tudtak több szobát fűteni. Pont leszartam. Vagyis érdekelt, mert segíteni akartam. De ő is csak kitalálta hogy sajnálom, lenézem, meg nem kell könyöradomány, és inkább szakított....Ha valakinek az a első dolga, hogy elkezdi nézni másnál, hogy mije nincs, az hülye.
2014. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Más, ha valaki sajnál vagy lesajnál! Szerintem téged csak sajnál a barátod, ami viszont teljesen normális, ha szeret. Te nem sajnálnál valakit, aki nálad is szegényebb, ha szereted?!
2014. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!