Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 feletti pasik, bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti pasik, bejön nektek egy ilyen alakú lány? (KÉP)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elsősorban 25 feletti férfiak véleményére lennék kíváncsi,mit gondoltok erről a csajról? Bejön nektek az alakja vagy már a túl husi kategóriába tartozik?

[link]


2014. máj. 29. 10:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Be :)
2014. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon szép! :)
2014. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Számomra ez a gusztusosan husi kategória. Meglőhetősen bejön.
2014. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
Nem vahyok pasi,de most majd rengetegen,pont az ilyet fogják like-olni!
2014. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nem husi, bejön hát.
2014. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
23/f Nem ütöm a mércéd, de nekem bejössz.
2014. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Nekem ez nem jön be. Nem csak a túlsúly miatt, hanem a testfelépítés az izom hiánya, a combok formátlansága,a has. Ráadásul ez a fajta testszövet sem jön be, rossz anyagból gyúrták. Rossz arányokkal.
2014. máj. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%
nem azzal van a baj, hogy adott mennyiségű zsír van rajta, hanem, hogy nem arányos és főleg, nem izmos. A karja például marha vékony a többi részéhez képest. Egy kis sporttal nagyon jó nő lehetne :) nem kell kigyúrtnak lennie, de egy kis igényesség, hogy az ember figyel magára, egészségesebb is
2014. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi :)

Elfelejtettem írni, hogy természetesen nem én vagyok a képen, de nagyon hasonló alakom van :) Igen, sajnos a zsír arányom is hasonló, de ezen mindenképp szeretnék változtatni! :) Csak az utóbbi időben a tanulás miatt nem figyeltem a kajára és nem sportoltam, de tavaly mikor lefogytam diétával és sporttal, igaz, hogy csak kb 3 kg-mal voltam kevesebb mint most, de több volt rajtam az izom és jóval kevesebb a zsír, szóval feszesebb voltam. Vizsgák után ismét az lesz a cél. Azért írtam ki ezt a kérdést, mert most nagyon nem érzem jól magam a bőrömben, de most jó volt olvasni amiket írtatok, hogy azért még nem a nagyon vészes kategória, lehet rajta segíteni :)

2014. máj. 29. 11:07
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Bizony be! Megismerném szívesen!
2014. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!