Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgös! A völegényemmel 3éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgös! A völegényemmel 3éve vagyunk együtt! Holnap együtt szilveszterezünk ritka mikor együtt alszunk! Szerintetek mien legyek holnap?

Figyelt kérdés

Ugy értem!Hogy sminkeljem ki hogy öltözzek fel fehérnemű és vele mien legyek ott nálluk!Hogy megkivánjon hogy elvarázsoljam mert az utóbbi időben kicsit sok volt a stressz!

Normális válaszokat szeretnék nem lehordást!


2009. dec. 30. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
legyél kicsit merészebb. fekete fehérnemű, piros körmök, legalábbis vmi szép szinre kifestve, erősebb smink, és légy igazi k.rva az ágyban. ezt most nem rossz értelemben értem. érted, h h értem. :)
2009. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szexi, de csak ha te is akarod
2009. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Holnap én is Párommal leszek! [Mi 1,5 éve vagyunk együtt=)]

- Smink: fekete szemceruza, füstős szemek -> szerintem nagyon szexi, és a pasiknak is bejön :) ha merészebb vagy, akkor vörös rúzs

- Fehérnemű: szerintem a színe mindegy, csak valami új legyen / ha nincs új szetted, akkor vegyél fel hozzá egy magassarkú cipőt

- Ruha: szerintem tökmindegy, én Páromhoz kicsit csinosabban megyek... de úgyis lekerül

- Vetkőztesd le, egy sállal (vagy akármivel) kösd be a szemét! Majd kezdd el csókolgatni, mindig más helyen! :) Izgalmas, mert nem tudja, hogy mikor hova csókolsz. Orálisan is kényesztesd! :) Előtte esetleg közös fürdő és hátmasszázs =)Ha akarja, engedd neki, hogy Ő is kényesztessen! Legyél felszabadult, élvezd a szexet, és dicsérd!!


Remélem jól fog sikerülni! =)

Kiváncsi vagyok, majd írd meg, ha gondolod! =)


18L

2009. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm főleg az utolsó válaszolónak!

Kár hogy nem nagyon tudok füstös szemet varázsolni amugy uj lesz a fehérnemű méég nem látta

2009. dec. 30. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok!

Húzd ki a szemed fekete szemceruzával, szemhéjadra sötét szemhéjfesték, szempillaspirál és kész is :)

2009. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszike ;)
2009. dec. 30. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!