Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk is szoktak taktikázni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk is szoktak taktikázni, hogy: "most nem válaszolok neki egyből, majd csak 2 nap múlva, így azt hiszi elfoglalt vagyok, de mégis szakítok rá időt, ez majd imponál neki"?

Figyelt kérdés
Ilyeneket leginkább női magazinokban szoktam olvasni. Hülyeségnek tartom, mert ha érdekel XY minek titkoljam, minek húzzam az agyát?! Ezzel szerintem pont az ellenkezőjét sikerül elérni: azt hisszük, hogy azért nem keres minket XY, mert nem érdekeljük.
2014. máj. 29. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem, a fiúk őszinték.


(jöhetnek a lepontozások)

2014. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem. nem látom értelmét.
2014. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
előfordul sajnos.
2014. máj. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktunk, de nem ilyen értelemben leginkább. Hanem hogy megtudja hogy ő is keresi a társaságom és nem csak én. Kell a hóhérnak egyirányú közeledés.
2014. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előfordul mindkét nemnél az ilyen és ehhez hasonló gondolatmenet. Például: veszek két Tibi csokit, mert azt szereti az anyukám. Az anyukám ismeri a póstás feleségét, akinek a gyereke egy iskolába jár a fodrászunk unokahúgával. A fodrászunk unokahúga nemrég szakított a szomszédunk fiával, aki nekem tetszik, és most, hogy szabad ráhajthatok végre.
2014. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackSword ***** válasza:
49%
Általában nem... Inkább akkor van ez így, ha nem tud mit reagálni hírtelen...
2014. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk őszinték? :DDDD Na ne röhögtess.


Válaszolva: annyira biztos nem, amennyire néhány csaj szokott, de ők is szoktak. És ahogy valaki már írta, azért, h kiderüljön, akar-e a csaj komolyat.

2014. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szoktak, hogyne! Főleg amelyik azt hiszi magáról hogy a nők a parasztokat szeretik, és húzza az agyát napokig, nehogy elbízza magát a kis ribi. Méghogy a fiúk őszinték, hú de jót röhögtem.
2014. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1) Nem

2) Ha valaki így baszakodik velem, azt jó hamar elfelejtem, és nem keresem. Nem vagyok semmilyen kis éretlen tinilánynak sem a játékszere

2014. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!