Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az apakomplexus jele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az apakomplexus jele?

Figyelt kérdés
15 èves làny vagyok. A szüleim kèt hònapos koromban elvàltak. Az apàmmal azòta hàrom hetente talàlkozok, de miközben ő pròbàl jòl nevelni ès segìt, hihetetlenül bunkò ès nem kèpes kimutatni èrzelmeit. Amikor kisebb voltam mèg ki tudta mutatni, de minèl nagyobb lettem annàl jobban nem tudott mit kezdeni velem (persze ùgy mint apa) . Nő ügyi gondjai vannak ès tudja hogy ez nem jò dolgog ezèrt pszichològushoz jàr. Ott a szakèrtő azt mondta, hogy èn màr az ő szemèben nőnek szàmìtok ès ő a nőkkel nem tud mit kezdeni. Szòval a lènyeg, mostanàban amikor megyek az utcàn èn is èszreveszek nekem helyes fèrfiakat mint a velem egykorùak. Csakhogy èn nem tizenèveseket hanen 35-45 èveseket ès emiatt nagyon zavarban vagyok ès szègyenlem magam.

2014. máj. 29. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Még ne foglalkozz ezzel.Ráérsz 18 felett ismerkedni.
2014. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen ez apakomlexus
2014. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Addig jó, míg szégyenled magad, mert akkor megállsz a nézésnél. Ne kezdj ki velük, mert azzal kikapsz egy pedofilt.
2014. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
csináld azt ami boldoggá tesz, ha 20 évessel nem járnél szívesen akkor hiába erőlteted magadra, bele lehet szarni a dologba
2014. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen 20?? Az is sok. Saját korod belivel járj.
2014. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LucyGarden válasza:
most hogy vagy? még mindig ezen az irányon?
2023. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!