Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme úgy élnie valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy élnie valakinek, hogy mindig egyedül van?

Figyelt kérdés
Nem marad ki így az életből szinte minden boldogság? Nem felesleges úgy létezni, hogy az ember nem kell senkinek, hogy férfiként vagy nőként tulajdonképpen felesleges?
2014. máj. 29. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:

mindig van értelme létezni.

ha létezel zavart keltsz, befolyásolsz, kihatsz a környezetedre és az univerzumra is.

létezni annyit tesz, hogy erősebb és dominánsabb vagy magánál a semminél és mindennél is.

az, hogy hogyan élsz, az már más tészta, lehetsz nyomorult kutya, és lehetsz nagy dumás spíler.....a lényegen nem változtat...te vagy és létezel, boldogan, vagy boldogtalanul, de akkor is, minden reggel ha kinyitod a szemed....annak oka van....per pill lehet nem úgy tűnik, de az egész élet egy folyamatos változás, a mostani fájdalmuk határozza meg a jövőbeli életünket, szenvednünk kell azért, hogy jobb legyen....nem kaphatunk semmit anélkül, hogy valamit ne adnánk érte. (fma) :-)

a vereség, mindig csak átmeneti.

2014. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andrea Henrietta ***** válasza:
55%

Olyan nincs hogy valaki felesleges. Valakinek mindíg szüksége van az adott személyre, még ha az nem is érzi ezt. Szülők, ismerősök, kollégák, szomszédok... Valakinek mindíg szüksége van rá.

És az persze más kérdés hogy nincs egy társ mellette, aki szereti és akit viszont szeret. De még úgy sem fölösleges. Mindennek oka van. És ha nem így gondolod, akkor ÉRTELMET KELL TALÁLNI az életben. Mert a boldogség nem csöppen senki ölébe sem, ha nem tesz érte legalább egy lépést...

2014. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van vegyél egy kutyát vagy macskát
2014. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én életem csak egy megfelelő társ, később család mellett lehet teljes.
2014. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én 16 éve élek társ nélkül. meg lehet szokni, bár vannak elég rossz időszakok, amikor valóban úgy érzed, hogy semmi értelme.
2014. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha az életed egyetlen és kizárólagos célja a társ és csak ebben látod az örömöt, akkor nincs. Mondjuk ez így elég szánalmasan hangzik.
2014. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Ha az életed egyetlen és kizárólagos célja a társ és csak ebben látod az örömöt, akkor nincs. Mondjuk ez így elég szánalmasan hangzik."


Nem ez az egyetlen örömöm, de aki szerint társ nélkül hosszútávon valaki lehet ténylegesen boldog és nem csak bebeszéli magának, az szerintem hazudik, még magának is.

Pl. én szeretek főzni, de nem tesz boldoggá, ha minden este egyedül kell leülnöm vacsorázni.

2014. máj. 29. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, akkor tenni kellene érte. Nemrég egy 22 éves srác emiatt ölt meg 6 ártatlant, majd magával is végzett. Kezdhette volna onnan.

A dolog durvábbik része, hogy volt egy elég jó kocsija is, na most még ha csak bekamuzik valamit, akkor is össze tudott volna szedni valami ribit. Helyette várta a csodát, majd meggyűlölte a nőket és az embereket.

Ez csak egy sztori, bár annak elég valós. Szóval bárki kerülhet ebbe a helyzetbe. Ha nem vagy egy penészvirág, simán találhatsz magadnak társaságot, ahonnan már könnyű elindulni.

2014. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok mindennek van pozitív és negatív oldala is! Szerintem próbálj meg az előbbivel látni!
2014. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!