Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már úgy hogy nem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már úgy hogy nem vagy elég jó valakinek? És ha igen mit tettél?

Figyelt kérdés
annyira rossz érzés :S :/
2014. máj. 29. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásul vettem. De tényleg rossz érzés.
2014. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem még sosem éreztem így.

Ha meg valakinek tényleg nem lennék elég jó akkor meg jobb ha megmondja.

2014. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mondta el, de én így éreztem... talán nem szeretett volna megbántani!
2014. máj. 29. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt, megpróbáltam változtatni ezen és még akkor sem voltam elég jó a számára!
2014. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:/
2014. máj. 29. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

igen :/ nagy nehezen tudomásul vettem.

Pont annak a személynek nem voltam elég jó akit mindennél jobban szerettem és akiért bármit meg tettem volna. :/

Tudtam hogy milyennek kéne lennem ahhoz hogy jó legyek neki,de senki kedvéért nem változok

2014. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az utolsó két párkapcsolatomnál éreztem ezt. És most is ezt érzem, hogy ebből kifolyólag nem vagyok elég fontos senkinek, nem tudok nyomot hagyni az emberekben. Elhagytam már sokszor járt utat járatlanért mások miatt, de nem érte meg mert az nem én voltam. És ekkor se voltam elég jó se külsőleg és más értelemben sem.
2014. máj. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!