Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhiszem, hogy vannak ducilány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiszem, hogy vannak ducilány kedvelők. De hogy higgyem el a pasinak, hogy ő tényleg szereti a duci lányokat és nemcsak valamiért rámondja?

Figyelt kérdés

Én elég duci vagyok (167cm, 95kg)és a problémám az, hogy a neten ugyan látom, hogy vannak olyan pasik, akiknek ez bejönne, de ha élőben ismerkedek valakivel, akkor honnan a fenéből tudjam, hogy tényleg odavan az ilyen testalkatért?


Mert legutóbb például belefutottam egy pasiba, aki a testalkatom miatt nem vállalt fel, de lefeküdt volna velem.


Most akkor honnan tudjam, hogy tényleg tetszik az alkatom az illetőnek?


25N



2014. máj. 29. 20:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

175 cm és 100 kg vagyok, és akár hiszed akár nem 16 éves korom óta max. egy-két hetet voltam egyedül, most pedig az esküvőmre készülök.

Nem gondolnám hogy MINDEN pasi szégyelli, ha teltebb barátnője van.

És ha le akar veled feküdni, de együtt lenni nem akar, akkor inkább hagyd! Nyilván fizikailag vonzod de nem érdemes a társaságodra.

25N

2015. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Oh utolsó, miért nem találkoztunk mi előbb
2015. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!