Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar nálam aludni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar nálam aludni a barátom? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

15éves vagyok a barátom 18.Egy hete vagyunk együtt de még csak 1x találkoztunk.Már az nap megkérdezte hogy hétvégén itt aludhatna-e nálam.Anyum tudja hogy van barátom mert egyből be akart mutatkozni anyumnak.Én még ezt egy kicsit korainak tartom.Most is kérdezte hogy itt aludhat-e.Erre most mit mondjak? Miért akar ennyire itt aludni?

CSAK NORMÁLIS VÁLASZT KÉREK!

Előre is köszönöm :)



2014. máj. 29. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szórakozik veled. Ő tapasztalt te meg ugye nem... ki akar próbálni téged. Ha töketlen vagy akkor az lesz végig amit ő mond neked, ha tökös vagy akkor te döntesz, h mi legyen.
2014. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
csak szexelni akar, ne engedd neki
2014. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kicsit lehet hogy furának is hangzik hogy "nem akarom hogy itt aludjon" de még csak 15vagyok. Szüleim is nem tudom mit szólnának hozzá ha elmondanám nekik hogy itt akar aludni.Tuti nem engednék meg...
2014. máj. 29. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar fektetni.
2014. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak szexelni akar, ne engedd neki
2014. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki akar használni.
2014. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Deliverance ***** válasza:
Egyértelműen a korkülönbség miatt van, ne engedj neki! Előbb meg kell ismernetek egymást, ez nagyon fontos. Lehetséges, hogy a srác valami olyanra is rá akarna venni, amit te még nem szeretnél és még nem állsz rá készen. Mondd neki, hogy ne rohanjatok ennyire. Ha komolyan gondolja a kapcsolatotokat és hosszútávra tervez, akkor elfogadja a döntésedet. :)
2014. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! :)
2014. máj. 29. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!