Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, a barátom kevésbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, a barátom kevésbe akar engem, mint ez előtt. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

A párommal együtt vagyunk egy ideje, de több okból is úgy döntöttünk, várunk még azzal, de amint kettesben vagyunk, egymásnak esünk mindig. Először ilyen helyzetben könnyű dolgom volt, alig kellett tennem azert, hogy beinduljon. Viszont mindig egyre nehezebb. Legutóbb már csak úgy tudtam felizgatni, hogy lekerült rólam egy-két ruhadarab, de úgy is tudta magát türtőztetni - túlságosan is.

Mitől lehet ez? Pedig tudom, hogy imád, sőt ezt egyre többször hangsúlyoza is, de borzalmasan lehangoló amikor csókolgatom a nyakát, ő pedig (minden bizonnyal) unott fejjel néz maga elé.


2014. jan. 26. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Vajon mitõl lehet ez?! Megvonod tõle az együttlétet, de felhergelni bezzeg szereted. Hogy kellene erre reagáljon egy férfi? Ha már együttlét kicsukva, legalább egy pettinggel vagy orállal segíts rajta! Ereszd ki a gõzt belõle. A kielégületlenség fizikai fájdalommal jár a férfinak. "Blue balls".
2014. jan. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem csak én akarom így, legutóbb is megmondtam neki, hogy azt csinál velem, amit csak akar, mégse használta ki.
2014. jan. 26. 09:11
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha szeret nyílvàn nem kényszerít arra amirol tudja h nem akarod még . Valoszinüleg otthon megoldja így kevesebb gondja van belole
2014. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Fenntartom, amit az elsõ hozzászolásomban írtam. NEKED kell megtenned a döntõ lépést. A te döntésed mit és hogy csinálod, de spricc legyen a vége.
2014. jan. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (:
2014. jan. 26. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!