Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy lánynak hogy szeretem? (lent)

Figyelt kérdés
6.osztályos tanuló vagyok és (ő is) elakarom mondani neki hogy szeretem. nagyon messze lakunk egy mástól (érd, budapest).mikor odamegyek hozzá odajönnek a barátaim is.+nehéz elmondani.nem irásban(fb) akarom elmondani mert azt csak viccnek veszi.és lassan jön a nyár és ő folytatja abban a suliban de én máshová megyek de ahova jár oda rendszeresen fogok menni mert a tesóm oda jár és találkoznánk. jó vele a kapcsolatom.s.o.s. kérlek

#elmondani_hogy_szeretem
2014. máj. 28. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mint a Gyozina dalban
2014. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle hogy: Hol a fa főnök?
2014. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Suli után vagy suliban menj oda hozzá és mondd el neki, hogy kedveled és mielőtt hazamenne szívesen meghívnád valamire vagy csak elhívnád sétálni egy keveset. Ha belemegy, akkor van esélyed nála.
2014. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
gitároztam de már nincs gitárom és nem szeretném ha az osztálytársaim rám akadjanak!
2014. máj. 28. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Tanítsalak gitározni, igaz nem szoktam közönség előtt de 1 ember néha néha beleférhet online, de én nem merem elmondani ha v ki naon tetszik mer ha cseszem pff
2014. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mond el mindenki előtt. Akkor látja majd a lányka, hogy van vér a pucádban.
2014. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
előző válaszom az 1. válaszolónak szól és az utsó kérdésre a válasz meg próbálom de mást is irhatnátok.
2014. máj. 28. 19:51
 8/8 A kérdező kommentje:
irnátok olyat amiben nem ugy legyen hogy odavágom hozzá hogy szeretem
2014. máj. 28. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!