Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha beleszerettem a tanáromba?

Figyelt kérdés
én 15 éves vagyok, ő 25. Sosem voltam jó kémiából, nagyon utáltam a régi tanáromat is. De most ő új tanár lett. azóta javultak a jegyeim. az óráin mindig csak őt nézem, és észre is vette. beleszerettem. egyszer behívott a szertárába, és megkérdezte, hogy mi ez nálam. utána elmondtam. ő megcsókolt. nagyon romantikus volt, de sosem tudunk találkozni, csak kémia órán. ez engem nagyon bánt. ő még sosem volt nővel, csak velem. nagyon helyes, okos és aranyos. mit csináljak? segítsetek!!

2013. aug. 26. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Álmodozz kevesebbet.
2013. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Remélem tudod, hogy a tanárod az állásával játszik. Képes lennél tönkretenni a szerelmed életét?
2013. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
ha igaz, már jelentettem is az igazgatónak hogy kirúgják.
2013. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
1x volt ilyen kérdés hasonló sztem kamu, ha meg nem az a tanárod nak üzenem ,hogy jól szájba kéne rugdosni
2013. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Én is tanár voltam és szintén ennyi idős vagyok. Ha akarod, írj üzenetet.
2013. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
BAKKER EZ EGY AKKOR KAMU XDD SÍROK TEEE xdd szerinted egy 25é ves FÉRFI mi a szart akarhatna egy 15 csajtol?!! ..hacsak nem pedofil
2013. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem is kamu, de jól át lett verve valaki.

Ugyanis, ha annyira jó pasi valaki, ne hogy már 25 évesen se legyen senkivel...

VAgy ha van annyi bátorsága, hogy a szertárban egy diáklánnyal csókolózik, akkor már sok buliban sok csajt megdughatott már.

Mondjuk én 24 vagyok, de én is örülnék egy könnyen megkapható "szerelmes" 15 éves csajnak.

2013. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Igenis vannak olyan pasik, akiknek a fiatal lányok jönnek be. Ha a tanárral nem jön össze, csak szólj! :)))

De komolyra fordítva a szót: szerintem a korkülönbség nem gáz, sok korodbeli csajnak tetszenek meg idősebb férfiak. Az viszont gáz, hogy a tanárod - az állásával játszik. Konkrétan vele bármi csak az után történhet, hogy elballagsz a suliból...

2013. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Azt hiszem valakinek hamarosan új kémia tanára lesz...
2013. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
73%
tisztára : apa ég . feelong
2013. aug. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!