Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha külsőleg jelentéktelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha külsőleg jelentéktelen, visszataszító, nagyon magas (190cm) és vékony vagyok, akkor tettekkel kell elérnem, hogy felfigyeljenek rám?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Először úgy, hogy magadat elfogadod.Ha valami nem tetszik,próbálsz javítani.Ha rendben leszel magaddal,csak akkor ismerkedj.
2014. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Még egy magas-vékony kérdés és megölöm magam
2014. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkinek tettekkel elérnie, hogy észrevegyék. Az alacsony dagitól kezdve az izmoson keresztül a vékony magasnak is.
2014. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

Kb. századszor tetted már fel ezt a kérdést, különféle formában.

Ha feleannyi időt töltenél azzal, hogy ismerkedj,mint azzal, hogy ide írogatsz, már lenne partnered.

Állítsd le magad!

2014. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, pl kigyúrod magad, h ne legyél aránytalan...
2014. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem te akartál megölni lányokat tegnap?
2014. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 199 cm vagyok 14 évesen szóval te csak magas vagy nem nagyon magas
2014. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha fiú vagy akkor nem gáz, sőt még jó is :) ha viszont lány vagy, akkor az szívás :/
2015. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!