Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknál is van mindig óvszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál is van mindig óvszer?

Figyelt kérdés

Én például soha nem mentem bele egy éjszakás kalandokba, meg nem szoktam első randin lefeküdni senkivel de úgy vagyok vele, hogy jobb ha van mindig a pénztárcámban. De barátnőim ha megtudják ki vannak akadva, hogy minek.

De szerintem jobb így előre gondolkodni, mint, hogy baj legyen. Vagy ez tényleg nem normális?

20L


2014. máj. 30. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Megboldogult lánykoromban nálam is volt... Ha a lányom ott tart, igyekszem belekódolni, hogy nála is legyen.
2014. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%

Ha megerőszakolnak, legalább oda tudod gyorsan adni a fickónak, hogy inkább gumival tegye. :)


Amúgy mit kell ezen kiakadni? Szerintem is felesleges akkor magaddal hordani, ha úgysem mész bele semmibe azonnal, de azért annyira nem kiakasztó információ ez.

2014. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mai lányoknál inkább sikosító van, gumi meg nincs. Még jó, hogy nálam van. Nem csinálnám e nélkül.
2014. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én nem szoktam magamnál hordani, de szerintem nincs abban semmi kivetnivaló, ha óvszert tart magánál egy lány. :)

19/L

2014. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

en nem hordok magammal mert tudom hogy nem fogok szexelni. de en ebben biztos vagyok ha nem lennek akkor lehet lenne nalam is. nincs ebben semmi rossz

21/l

2014. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én férfiként mindig tartok magamnál mert jártam már úgy hogy a lány hozott, de kicsi volt. Így megelőzhetem a problémát.
2014. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam sose volt. Pedig nem vetettem meg az egyéjszakás kalandokat, de az volt a minimum elvárásom egy férfitől, hogy ha már szexelni akar, akkor gondoskodjon a védekezésről. Volt is olyan, aki emiatt bukta be az estét, ki is volt akadva rendesen. Ez nálam egy teszt, hiszen ha valaki óvszer nélkül is szexelne, az nyilván mással is megtette és ki tudja, mi mindent kaphatnék el tőle.

Akkor kezdtem el óvszert hordani magamnál, amikor barátom lett, egyszerűen csak azért, mert a táskám garantáltan nálam van, akárhova megyünk. Aztán meg inkább átálltam a gyógyszerre.

2014. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálam is mindig van, ugyancsak a pénztárcámban :D fesztiválra érdemes vinni,a fiúknál valahogy sosincs... 18L
2014. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!