Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne azt elérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne azt elérni, hogy egy olyan lány kimutassa az érzelmeit, aki nem szokta?

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Honnan tudod hogy vannak neki?
2014. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert minden embernek vannak! Általában én is próbálom leplezni, egyedül 3 személy tud arról, hogy nekem is vannak: egyik legjobb haverom, Ő és a tesóm.
2014. máj. 30. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizalommal, szóval tegyél érte. Én is csak akkor érzelgősködöm, és mutatom ki az érzelmeimet ha valakiben megbízok.
2014. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt már mondta nekem, hogy megbízik bennem!
2014. máj. 30. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem kimutatni, sőt beszélni sem szeretek róla. Nekem 3 év kellett ahhoz, hogy tényleg elkezdjek komolyan beszélni az érzéseimről, pláne kimutatnom. (Igaz ez is csak azért történt, mert már annyira padlón voltam.) Nem azt jelenti, hogy nem mosolygok, sőt! Egyszerűen beveszem a mosoly tablettámat reggel és reménykedek, hogy estig kihúzom.

Nem elég csak mondani, hanem érezni kell, illetve éreztetni vele.

2014. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!