Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom megujjazott és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megujjazott és pocit fáj a hasam meg odalent egy kicsit ez normális? (elsőre csinálta nekem, és fájt is picit időnként amikor benyomta de figyelt rám csak azt hitte hogy én csináltam már magamnak) lécci normális válaszokat adjatok

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
1, Tanulj meg írni. 2, Tanulj meg kommunikálni a barátoddal. 3, Valószínűleg nem izgultál fel annyira, hogy kellően síkos legyél, vagy ő sértett fel belülről, mert nem figyelt.
2014. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy felsértett odabent a körmével vagy bacit vitt be. Esetleg nem voltál kellőképpen felizgulva, elég nedves. Sok oka lehet. Milyen fájdalom ez?

24/F

2014. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen "barátot" sürgösen el kell hajtani! BUNKOOOOOO!
2014. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
olyan mint ha bent lenne egy tampon és meglenne telve de nincs.. amugy bocsánat hogy rosszul írtam csak siettem és nem néztem mit irok
2014. máj. 30. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:

lehet hogy cisztád van:S


mindenképp menj el nőgyógyászhoz

2014. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tuti hogy nincs mert eddig nem volt semmi rendellenességem. nincs is semmi jel arra. de nőgyogyászhoz mindenképp elmegyek
2014. máj. 30. 16:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem voltál eléggé felizgulva, és száraz ujjal nyúlt hozzád! Legközelebb erre figyeljetek! Plusz: valószínűleg a méhszájadat is elérte.


Beszéld meg vele, hogy neked így kellemetlen, legyen óvatosabb! Előtte izgasson fel, és száraz ujjal sehová!

2014. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátod Conan a barbár. De ettől eltekintve, valószínűleg nem gondolatolvasó, így csak akkor fogja tudni mi és hogyan jó neked, ha MONDOD. Komolyan ez nagyon fontos, rengeteg kellemetlenségtől megkímélitek magatokat, ha megbeszélitek ezeket. És menj el nőgyógyászhoz, nehogy nagyobb bajod legyen. Ha nincs is semmi komoly, ártani nem árt.
2014. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a cisztát kívülről úgysem veszed észre....tehát mindenképp nőgyógyász
2014. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!