Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha időnként kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha időnként kevésbé van oda értem, vagy megindultunk a lejtőn?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt.Egy éve együtt is élünk.Közös (saját)lakást is tervezünk.Folyamatosan vesz kisebb-nagyobb ajándékokat,de utóbbi időben úgy érzem,ezeken kívül nem kapok törődést.Esténként lefekszik,elmondja mennyire elfáradt munkában,kéri,hogy masszírozzam meg kicsit,aztán alszik.Két hete talán még egy rendes csók sem volt.2x jött elő nála ilyen érzelmi passzivitás a kapcsolatunk alatt.Egyébként nagyon jól kijövünk testileg-lelkileg egyaránt.Csak az utóbbi napjaimat már az teszi ki,hogy azon stresszelek,hogy most már ez örökké így fog menni,hogy pár havonta úgy leszünk mint a jó barátok.Elkezdtem olyanokat álmodni,hogy valaki mással randizok.Volt hogy exem szerepelt álmomban.Olyankor meg egész nap azon idegeskedek,hogy miért pont vele álmodtam,talán a tudatalattim?érzett már így valaki közületek?
2009. szept. 8. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kicsit ki kéne kapcsolódjatok. A hétvégén menjetek el valamerre. vagy valami régi, megszokott helyre vagy valami új ahol még egyikőtök se járt. Valami romatikus helyre.

Velem is volt már ilyen hogy exemmel álmodtam és én is egésznap csak arra tudtam gondolni, hogy miért pont vele? miért nem a mostani párommal?

2009. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!