Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki nagyon rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon rég óta tetszik nem tudom mit tegyek hogy elfelejtsem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
szóval már 15 éve ismerem szomszédok vagyunk már a kezdetek óta tetszik de tudom hogy semmi esélyem nála hogy tudnám kiverni a fejemből? 20/L

2014. máj. 30. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2014. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg másokkal... Ha a szomszédod akkor kerülni nem nagyon tudod, szóval egyszerűen keress mást. Biztos találsz olyat aki odalesz érted és fordítva. Ha neki nem kellesz akkor kár bánkódni. Nem tehetsz semmi. :/
2014. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nincs nála esélyed?
2014. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mert legjobb barátok vagyunk és ismerem hogy milyen....a könyű nőcskék híve és 23 évesen nem volt még 2 hónapnál hosszabb kapcsolata..
2014. máj. 30. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
HÜLYE! Akkor van esélyed! Ez nem lepattintás... Szerintem most nyáron borozzatok a naplementében és mond el neki h mit érzel. (nem vicc) Én nem adnám ezt fel a helyedben!
2014. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha a könnyű nőcskék híve akkor örülj, hogy csak barátok vagytok ... amúgy lehet, hogy csak csalódást okozna ha te odáig vagy érte.

Szeretnél egy pun*i lenni a sok közül? Gondolom nem, akkor erre gondolj ha eszedbe jut.

2014. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!