Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú, neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, neki is tetszhetek-mert mindig rám szokott nézni- de nem kezdeményez. Akkor elfelejtsem vagy még van remény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok és szerelmes lettem egy fiúba-de az a gond h már 2 éve tart ez az érzés és még egyszer sem beszéltem vele..felvettem msnre de még meg sem kérdezte h ki vagyok,aztán írtam neki,erre meg azt mondta h most mennie kell,de majd beszélünk-a barátnőim szerint ez tipikus lerázó szöveg ezért nem írtam neki többet,ő se írt.Sosem kezdeményezett,de a suliban meg mindig rám szokott nézni,néha bámulni is szokott-ezt a barátnőm is észrevette.Ez ejelnthet valamit?? az a baj h más fiút meg nem ismerek, aki tetszene,és ez egy ördögi kör..csak a napok múlnak és semmi fejlemény és szerintem ez nagyon kínos ennyi idő után amikor mások havonta váltogatják a barátjaikat/barátnőiket. a suliban ezért nem is merem már bámulni csak titokban rá-rápillantok-de abból h felvettem msnre sejtheti h tetszik nekem,nem?!Ti mit gondoltok felejtsem el,mert reménytelen vagy pedig lépjek aktívan az ügyben? és ha igen akkor msnen vagy élőben lenne célszerűbb? mit mondjak neki ?talán több visszajelzést kellene adnom mert lehet h ennyire gyáva ?vagy értékeljem elutasításnak és ne akarjak közeledni felé?!:(

előre is köszi a válaszokat..(: pussz


2009. febr. 24. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Helló!

Én szerintem ne mondj le róla és kezdeményezz vele ÉLŐBEN elsőnek kezdj köszönj neki mindig próbálj a közelében lenni

vagy esetleg (elég hülye ötlet) kérd meg hogy segítsen a házifeladat csinálásában végűlis így is közelebb kerülsz hozzá! Én ezt tudom ajánlani!

2009. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne add fel!Próbálkozz adjál felé jeleket egy kedves mosoly vagy ha beszélsz vele akkor nézz mélyen a szemébe és észre veszi hogy nem vagy közömbös felé:)Esetleg beszélj vele .Kérdezd meg hogy nem-e mentek el valahova és akkor utalsz arra hogy te többet akarsz.remélem tudtam egy kicsit segíteni:)Én például ma készülök be valani egy srácnak hogy mit érzek iránta mert már 2 éve tetszik:)
2009. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De szerintetek az h felvettem msnre még nem elég egyértelmű jel arra h mit érzek?:O csak mert személyesen nem ismerem. amúgy te beszéltél az illetővel így 2 év alatt ?(:
2009. febr. 24. 17:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy felvetted msn-en, jóformán semmit nem jelent :) az ember van hogy naponta felvesz új és új ismerősöket... és mégsem mind tetszik :D sztm ennyiből nem biztos hogy rájött mit érzel, és ha ő sem kezdeményező típus akkor sosem lesz belőle semmi :) sztm nyugodtan lépj az ügyben valamit... amiket eddig mondtak (pl leckés) egész jó tippek... :)
2009. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azért nem kezdeményez, mert gyáva, hanem, mert nem tetszel neki. Szerintem az MSN-ből ez egyértelműen leszűrhető. Bámulni meg szokott az ember olyanokat is akik nem jönnek be neki.

Persze még próbálkozhatsz, ha próbálkozol azt mindenképp élőben tedd.

2009. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs túl sok remény,de mindig belekapaszkodom abba az egy szálba ami maradt...végül is talán ez a helyzet tényleg nem egyértelmű,de valahol azért úgy gondolom h 2 év alatt ha nem történt semmi akkor tényleg közömbös.:'( Lépni meg nem igazán mertem eddig,mert megalázó h lenne h ennyi idő után is még itt tartok..elfelejteni meg azért nem mert hátha majd hoz valami fejleményt a másnap-de amikor összefutunk akk meg engem néz,de mindig.8-).sztetek felejtsem?
2009. febr. 24. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, szerintem nem feltétlen kell elfelejteni. Próbálj meg közeledni hozzá, nem kell kimutasd eleinte, csak lassan. Köszönsz neki, megszólítod, például mennyi az idő, vagy hasonlók. Később, ha egyedül van odamahetsz hozzá, és bármiről beszélgethetsz vele, abból már látszani fog, hogy kerül-e igyekszik lerázni, vagy keresi a társaságod és érdeklődik.
2009. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen az eddigi válaszokat, sokat segítettek..:) és rájöttem h még egy próbát megér ez a dolog...:D szóval még egyszer köszi a tanácsokat!!:D:D
2009. febr. 24. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!