Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek! Ti hogy tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti hogy tartjátok vissza hogy be. Szartok?

Figyelt kérdés
Jobban igénybe van véve a kloákátok, nem fossátok össze magatokat ha kakkantani kell?

2014. máj. 30. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Őszintén meglep, hogy egyáltalán vettem a fáradtságot és a "Válasz küldése" gombra kattintottam, hogy leírjam a következőt: neked komolyan ez a legnagyobb problémád? :D


Jézusom, be is fejeztem, nem tudom, miért reagáltam erre a kérdésre.

2014. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

az embereknek nem kloákájuk van ... szánalom -___-

értelmi szint -1

2014. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a napi szarás jobban igénybe veszi...
2014. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

Nem.

Ugyanúgy tartjuk vissza, mint te.

2014. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A széklet állagára nincs hatással. Arra úgy mint a te esetedben csak az étrendnek, a hashajtónak és hasonló dolgoknak van hatása...
2014. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hm... mára fogalmazási stílus is hagy kivetnivalót, na mindegy...


A lényeg, hogy nem, mivel egy ZÁRÓIZOM tartja bent a székletet a helyén. Egyébként furcsálom, ha egy lányt kapnak el a másik lyukon, tőlük miért nem kérdeztek ilyet?


Ez a kérdés eléggé gusztustalan volt, egyébként hogy megnyugtassalak, szokás intim tisztálkodást is végezni, hogy a székletet és a szexet különvegyük. Egyébként egy passzív fiú általában edzettebb, mivel a fiúknak nincs vaginája, tehát gyakrabban használja ezt a testrését...

2014. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb 8 éve majdnem minden nap este megdug a a pasim, de van, hogy napi több menet is van, és nincsenek ilyen problémáim.

25/ passzív meleg

2014. jún. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!