Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, 23 éves budapesti én viszont 200kmre lakok Bptől. 1-1,5 hét chatelés után eljött hozzám,nagyon jól éreztük magunkat, az este viszont megtörtént,aminek lehet nem kellett volna,szexeltünk. Csak azért érzem így,mert nem akartam igazából, hogy olyan lánynak nézzen, de valamiért még is belementem..lényeg az, hogy nagyon bejön és szeretném ha idővel komolyabbra fordulhatna a dolog a nagy távolság ellenére is. Próbáltam vele éreztetni a további chatelések során, hogy tetszik és, hogy vannak vele terveim,hogy a mai világban már nincsenek távolságok, és annak ellenére, hogy sokat dolgozik és utazik a munkájából kifolyólag én tudnék alkalmazkodni hozzá, de talán megijedt,mert egyből visszavonulót fújt, úgy értem,olyan dolgokat mondott amik nem is igazak mert a későbbiekben az ellenkezőjét mondta.(pl. nem jutok eszébe olyan sokszor,később pedig, hogy mindig eszébe jutok de rossz,mert nem találkozhatunk a távolság miatt sűrűn.)Volt, hogy azt mondta, hogy ő csak jól akarja érezni magát velem és, hogy nem érzi azt, hogy komolyabb kapcsolat lehetne köztünk( 1 találkozásból szűrte ezt le), de még is becézget és írja, hogy mennyire jól érzi magát velem és, hogy menjek hozzá és ő is jön hozzám amikor van időnk.Próbáltam az utóbbi napokban hanyagolni,4 nap után keresett,bár ez idő alatt folyton kedvelte az új képeimet facen,instán, aztán 1-2 nap múlva fel is hívott,hogy nálam van(ahol én lakok), de nem jött össze a találka(miattam). Semmi esély nincs rá, hogy idővel változzon a véleménye?
2014. máj. 30. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
kérdés, hogy te mit akarsz szexpartnert vagy komoly kapcsolatot?
2014. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok. hisz megmondta egyertelmuen hogy nem akar toled semmi komolyat. velem is volt ilyen. csak forditva. az elso talalkozasnal rajottem hogy nem akarok a pasival semmi komolyat de szivesen latom es jol erzem magam vele. ezt meg is mondtam neki. de o tobbet akart es azt mondta var ram hatha meggondolom magam. ezt huztuk egy ideig de mivel en biztos volt benne hogy igazi kapcsolatra nem szamithat velem inkabb szeljel mentunk. szoval szerintem ne remenykedj
2014. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért vagyok bizonytalan mert egyszer A-t mond egyszer B-t és attól tartok, hogy amiatt mert én annyira rápörögtem a témára, hogy megijeszthettem. Természetesen én kapcsolatot szeretnék, de megértem ha valakinek idő kell ahhoz, hogy ez kialakuljon benne, hiszen van erre is példa..szóval nem kérném, hogy egyből ugorjunk bele egy kapcsolatba,hanem majd alakul..
2014. máj. 30. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem Angyalom, a saját érzéseiddel legyél tisztában, ne körülötte pörögj. Ha neked megfelel, hogy néha együtt vagytok oké, de ha komolyabbat akarsz és érzelmeid vannak, akkor ne csapd be magad és ne hagyd hogy valaki használjon kedve és ideje szerint, mert lábtörlőt csinál belőled!
2014. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem felel meg, de a távolság miatt még csak egyszer tudtunk találkozni. Szeretném azért én is jobban megismerni, több időt együtt tölteni vele, csak én már most úgy érzem, hogy működhetne, de a kijelentésével megijesztett..ezért érdekelne, hogy változhat e a véleménye ha több időt töltünk együtt és nem lenne kifogás neki a távolság?
2014. máj. 30. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem volt partnerem 1200km-re Görögországban és azt is megoldottuk. Azt úgy is érzed majd hogy a lehetőségeket megragadja-e, hogy minél gyakrabban tudjatok találkozni. Ezt kell megérezni, hogy akarja-e vagy csak kifogásokat gyárt a távolságra hivatkozva.
2014. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül igaz, hogy csak kifogás a távolság, meg süket duma. Én 3 hónapja ismerkedek egy londoni sráccal, párszor találkoztunk, amig itthon volt 2 hetet, és megbeszéltük, hogy ebből akár még kapcsolat is lehet, de nem most és igy. Én augusztusban költözök ki, nagyon várjuk mindketten, úgy beszélünk most még róla, hogy milyen jó lesz együtt, meg mindig együtt leszünk, de tisztában vagyunk vele, beszéltük, hogy az még 2 hónap, és bármi lehet addig, mindkettőnknek benne van, hogy találkozunk valakivel, aki megfog. Nem igy tervezzük, nem keressük azt a valakit, de számolunk ezzel az eshetőséggel. Tudom, nálunk 5x-6x nagyobb a távolság, de hidd el, igy nem működik egy kezdeti kapcsolat. Ez csak akkor működhet, ha mondjuk már x ideje együtt vagytok, és utána kerültök távol, mikor már van kötődés, bizalom, mélyebb érzelmek, de még igy sincs garancia semmire. Igy kapcsolatot kezdeni kb. esélytelen.

21l

2014. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!