Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolózás közben nem jó, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás közben nem jó, de csók után jó érzés tölt el. Ez baj?

Figyelt kérdés

Lehethogy csak mert még új nekem ez az egész, mégcsak 3-4x csókolóztam, de elég furcsa, hogy bedugom a nyelvem a másik szájába, és ott mozgatgatom.:D:D Mikor rá gondolok, akkor kívánom, meg szeretném, de mikor oda kerül a sor, és megcsókol a barátom, akkor egyszerűen hülyén érzem magam, és azt szeretném, hogy legyen már vége. Viszont mikor vége a csóknak, akkor meg olyan jó érzés tölt el, hogy aaa.:) Baj, hogy nem élvezem a csókot?:S Ez idővel változni fog, ugye?:S

16/L


2009. dec. 31. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvasom, szerintem (kihangsúlyoznám hogy szerintem, ez magánvélemény) nos, szerintem több tinédzser is van így vele. Példának magam is említhetem, amikor elképzeli az ember, szeretné, akarja azt a csókot, de amikor sor kerül rá... Szerintem csak zavarban vagy. Feszült vagy csók közben, így csak miután vége, azután kapcsolsz hogy húú, milyen jó volt. Az is lehet, hogy még nem szoktál hozzá. :) Szerintem ez fog még változni magától si. =)
2009. dec. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ahw köszönöm.:) ez a válasz most nagyon kellett:D kösziii:)
2009. dec. 31. 00:55
 3/5 anonim ***** válasza:

velem is ez volt, de lehet, hogy a fiú nem csinálja jól.

én az első pár alkalommal sík ideg voltam remegtem, megszoktam és imádtam csókolózni. de voltak olyan barátaim, akik nagyon rosszul csinálták...

2009. dec. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ez velem is így van:) pedig jól csókol a barátom csak vhogy máshogy mint az eddigiek de majd megszokom és akkor biztos jó lesz:D
2009. dec. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sztem nem gond kicsit sem.Nekem az első 2-nél az volt, hogy remegtem, tiszta ideg voltam, de aztán naon jól ment.Közben is és utána is jó volt, de mondom, szerintem nem baj hogy magát a csókot nem élvezed.Velem ez a legelsőnél történt.
2009. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!