Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jövő hét péntek találkozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövő hét péntek találkozok egy lánnyal, meg akarom csókolni, mikor tegyem? És hogy? (mármint se szó se beszéd és csók, vagy ez a valami bele ment a szemedbe! ) :D Nagyon izgulok, ez lesz az első, smaci is:D Megérzi, hogy ha izgulok csókolózás közben?

Figyelt kérdés
pl: ha már mennie kell valamelyikünk ne előtte, vagy randi közben?
2011. ápr. 3. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

hogyne érezné, emberből van, nem fából...:D

nemtom mennyire ismeritek egymást, de pl mehete már az elején is, pl találkoztok, mélyen a szemébe nézel:

"ma úgy ragyog a tekinteted, mint éken a csillagok, s a gyönyörű hajadon megcsillanó napsugarak arany folyamként jutnak be szívembe ,mi ezáltal megdobban és erre késztet"...4és már le is smároltad....

nem nagy dolog ez.

legyél nyálassan, romantikus és költői....

ugyanakkor KOMOLY, tehát nem röhögve adod ezt át neki.

a szöveg tetszőleges, ez csak egy példa...

határozottnak kell lenned, neked kell indítványozni a cókot, és akkor is folytathatod ha kicsit ellenkezik, úgyis tetszeni fog neki, csak legfeljebb nem akarja még az elején,....először csak ajkak érintkezzenek, majd óvatosan átdugod a nyelved, megérinted vele az ő nyelvét , és így tovább....

2011. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne tervezz előre, randin az mindig magától jön... persze készülhetsz, hogy hogyan vezeted rá, ha esetleg oda kerül a sor, de a legjobb, ha rögtönzöl, a lányok azt aranyosabbnak tartják...:-)
2011. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne tervezd. Majd meglátod, hogy alakul. Ha előre kigondolod, csak megzavar, hogy nem úgy történik ahogy szeretnéd. Jön az magától. Ha meg megérzi, hogy te izgulsz csók közben, azt annál jobbnak fogja tartani.
2011. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
úú nagyon szépen köszönöm:)
2011. ápr. 3. 13:56
 5/8 anonim válasza:
nézz a szemébe hosszan és utána csókold meg. például.. szerintem az pontjó ha kicsit izgulsz, hiszen gondolom a lánynak megkönnyebbülés mert ő is izgul....
2011. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat a lány bekaphatja:D:D
2011. ápr. 8. 14:48
 7/8 anonim válasza:
Mi történt?
2011. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Először is 15 percet késett, utána meg koptatott.. :D Ezek szerint én voltam a hülye, nekem úgy jött le az egész. Meg másnak is.
2011. máj. 4. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!