Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

van egy csaj akibe nagyon szerelmes vagyok, de o valahogy mindig tudatja velem , hogy csak baratok vagyunk. Ennek ellenere nem telik el egy nap, hogy ne irjon ram, es mindig aggodik ertem. Mindennap talalkozunk megoleljuk egymast es odabujik hozzam. En egy kicsit tobbet szeretenek mint baratsag :(


Minden percben csak ra gondolok, es aludni is alig alszok par orakat. Az iskolaban az utolso heten egyaltalan nem tudtam odafigyelni mit csinalunk...



Ugy banik velem mint ha a legjobb baratnoje lennek, de en tobbet erzek..

Valaha is atalkulhat parkapcsolatta? normalis dolog, hogy ennyire beleszerelmesedtem?


19/F



2014. máj. 31. 02:58
 1/4 Ditta98 válasza:
Igen normális dolog hiszen szerelmes vagy.
2014. máj. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hehe , nemtudom, hogy viselkedik egy szerelmes ember.

Ha tetszett egy csaj, max az erdekelt, hogy lefekudjek vele.

De ennel a csajnal, jelenleg az egyaltalan nem erdekel, pedig gyonyoru.

Eddig nem is voltak erzelmeim.. sosem sirtam, nem hatodtam meg semmin, nem tudotak megserteni, mindenkit csak egy husver biorobotnak neztem.

es most teljesen megvaltoztam ...

2014. máj. 31. 05:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem lehet köztetek valami simán. Mivel én is csajból vagyok ezért gondolom.. Vagy szeret téged de fél bevallani magának is az érzéseit, nehogy elveszítsen.. Vagy ha tényleg bunkó vagy nem szeret. 17 L
2014. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem lehet, te tuti szerelmes vagy. lehet hogy a lány azért fél hogy elveszítené ezt a barátságot. ne add fel, szerintem lehet ebből még párkapcsolat
2014. jún. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!