Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba mit tegyek?

Figyelt kérdés
A sztori annyi hogy hülyéskedtünk és én a combjára raktam a lábam odabújtam mellé stb.. először odébb húzódott a padon de mosolygott aztán ezt folytattam :) egyre jobban tetszett neki simogattam az arcát stb... még a farka is felállt :DD( ő mondta ), utána elmentem a szekrényez de csak 5 percre sőt még annyi sem volt és vissza jöttem oda ültem mellé és elhúzódott.Vajon miért a szemétláda osztálytársaim valami hülyeséget mondtak neki (nem tudom mit)és nem is nagyon érdekelt mert csak hülyéskedésnek szántam.Mikor elment és én hazajöttem egyre többet gondoltam rá...és nem hagyott nyugodni az az érzés hogy lehet nem fog hozzám bújni többet és ilyesmi.Mit csináljak? úgy érzem szerelmes vagyok 13/l

2014. máj. 29. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszelj vele errol! Abbol nem lehet baj, ha beszelgetsz vele errol.
2014. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek sokat, hátha még egy jó kapcsolat alakul ebből! ;)
2014. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen nem kéne még így hülyéskedni...

beszélj vele sokat, valld be, végül is...mi történhet?

2014. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!