Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vettem észre időben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vettem észre időben hogy át akar verni?

Figyelt kérdés
Fb-n jelölt be ismerősnek, eleinte nem akartam vele beszélni. Aztán valahogy már minden nap, egész nap csak vele cseteltem. Közben lebeszélt egy férfiról, mert úgy állította be nekem mint aki ki fog használni, sokat meséltem neki arról, hogy egyedül vagyok és magányos, úgy éreztem, hogy megért engem, ez jött le a szavaiból. 3 hónapnyi ismeretség után össze jöttünk. Randiztunk is előtte jó párszor. Majd eltűnt, én kerestem és annyit írt, hogy neki ez a természetes, és már mással ismerkedik. Én kiborulva írtam rá, hogy akkor mi volt ez az egész színjáték. És a fejéhez vágtam, hogy nem csodálkozok azon, hogy a felesége elvált tőle, és ha velem így viselkedett, hogyan fogja nevelni a két gyerekét? Óriásit csalódtam benne, nem gondoltam volna, hogy 40 feletti férfiak is képesek úgymond szórakozni a nőkkel. Én se vagyok fiatal, 30-as nő vagyok. Nem gondoltam volna róla ezt, és most félek ismerkedni újból.
2014. máj. 31. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én nagybátyámmal a nők csinálják ezt, ő is 30-as.
2014. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

annyira nem ertem mi is a konkret kerdes...gondolom inkabb az hogy hogyan tovabb...

szerintem ne foglalkozz tul sokat ezzel. mindenkit atvernek legalabb egyszer, de altalaban tobbszor is. ettol nem kell megutalnod az osszes ferfit. a tobbseg azert nem ilyen

2014. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Júj... hát ez nagyon gáz ember :(


Többet ne írj neki :( sajnos vannak ilyen undormány alakok....

2014. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
40-en felüli! Én sem vagyok fiatal, de nem értem miért volt jó ez az egész hülyítés, vagy minek is mondják ezt manapság? Már arról is beszélt, hogy a gyerekeinek is szívesen bemutatna, mert ő úgy érzi, jó anya lennék. Nekem eddig két komoly párkapcsolatom volt, úgy éreztem, megbízhatok ebben a férfiban. És mikor úgy is éreztem, csúnyán átvert. Nem csak a csalódottság beszél belőlem, hanem az, hogy lehettem ennyire naív?
2014. máj. 31. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!