Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel sokat beszélek fb-n én nekem nagyon tetszik meg minden ő sokat kérdezősködött arról hogy ki tetszik nekem meg ilyenek én elég nagy ívben kikerültem a témát ebből én azt vettem le hogy ő is akar tőlem valamit. Asd?

Figyelt kérdés

De tegnap olyat írt hogy a régi haverom (akit ő egy éve nem látot) még most is nagyon bejön neki.

Ez aszt jelenti hogy énrám csak barátként tekint? 16F



2012. okt. 4. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet :/
2012. okt. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Asd! :)
2012. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát magamból kiindulva, igen, csak barátként. Az, hogy kérdezősködött, hogy ki tetszik neked nem azt jelenti, hogy akar tőled valamit. Szimplán kíváncsiság, udvariasság, pletyka, vagy egónövelésből.(lehet azt hitte elmondod neki, hogy tetszik neked) Lehet azt remélilesz valami haszna abból, hogy veled is ismerkedik, pl. bemutatod nekia ahverodat, szólsz pár szót az érdekében, stb...
2012. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fb-t felejtsd el. Felesleges illúziókat és felesleges kínokat okoz. Nyilván nem fogadod meg a tanácsom, (nem szokták)de egyet mindenképp tarts szem előtt. Lányokkal csak keményen. Mindig, ha érted, hogy értem :)
2012. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!