Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vékony csajok tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony csajok tényleg enyire erősek tudnak lenni?

Figyelt kérdés

Szóval a történet a következő, átrendeztük a szobát én és a barátnőm, közben megjött a barátom és barátnője akik segítettek. A barátom csaja kb 45kg lehet, a barátnőm kb 60kg lehet, (19 évesek) egyszer csak azt vettük észre hogy egy asztallal szórakoznak, felemelték és mindegyik nyomta a másik irányába, még majdnem rá is szóltam a barátnőmre hogy nehogy "összetörje" a kis csajt, de gondoltam csak játszik vele, mint macska az egérrel, a vége viszont az lett hogy a barátom csaja úgy a falhoz szorította a barátnőmet hogy az moccanni se bírt, pedig nem hagyta magát az látszott rajta.

Ja és a barátnőm nem a gyenge lányok közé sorolható azt azért el kell mondanom.

Szóval szerintetek, hogy tudta egy kis vékony lány így a falhoz szorítani?



2014. máj. 31. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Mindenki azt hiszi, hogy csak a dagadt disznókban van erő.
2014. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
zsíros a barátnőd
2014. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem zsíros, inkább csak formás:)
2014. máj. 31. 23:40
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Mi van, felizgultál a barátod párjára? Mert nagyon úgy tűnik.
2014. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem izgultam fel, csak furcsa volt a "helyzet".

Valahogy nem erre számítottam.

2014. máj. 31. 23:56
 6/12 anonim ***** válasza:
A megfogalmazásból, szóhasználatból gondoltam arra, hogy bejön a lány. Nyugodtan leírhatod itt, anonim oldal.
2014. jún. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sokféle válasz lehet lehets csak jobban használja az izmaitint a barátnőd ugyanis a profi falembereknél is van technika amivel a tőle erősebb embert is lenyomhatja ha a másik nem használja
2014. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda szórakozás, öregem :D Hány évesek vagytok ti?
2014. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na igen, nem kell lebecsülni valakit, aki vékony. Ezt én is tanúsíthatom. Vékony vagyok, de szívós. Sokan meglepődnek rajta, hogy milyen erős vagyok. Pl. szkanderban az osztály legerősebbje se tudott anno lenyomni, pedig az izmai egyértelműen nagyobbak voltak. Csak hát nem mindig a méret a lényeg, hanem mondjuk a sűrűség :)
2014. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#2 Besírtam :D



amúgy kérdező...inkább kérdezd meg hány kilogramm...

nem a testmérettől függ az erő.


én fiú létemre soványnak látszok, de mégis 85kg vagyok.

2015. febr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!