Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány nő/lány miért hiszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány nő/lány miért hiszi azt, hogy minden férfi meg akarja őt kefélni?

Figyelt kérdés
Ezáltal olyan undorító, flegma, bunkó stílust vesznek fel, hogy az ember legszívesebben képennyomná egy idő után.

2014. jún. 1. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért hiszi? Hát nem úgy van?
2014. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aladar12 ***** válasza:
azért, mert eddig csak olyannal találkozott, aki meg akarta kefélni.
2014. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy próbál védekezni a nyomulósság ellen, és nem veszed észre magad
2014. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy általánosítás... Nagyon sok példa van arra, hogy a pasinak csak a szex kell, és lelép. Bizonyítsd be a csajoknak, hogy te nem vagyok olyan, és nincs gond.
2014. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szimpatikus pasi lehetsz ha ezt írod egy lányról hogy képen nyomnád...itt mindenképp az lehet a háttérben h a kicsi egód többet szeretne mint barátság...igen a pasik99%éka ilyen én is ezt tapasztalom ezért lehet h vannak nők akit távolságot tartanak mert nem akarnak kellemetlenséget maguknak..Én szívesen ismerkedem emberekkel de kicsit frusztráló mikor kiderül h mindegyik dugni akar és ha te ebben nem vagy benne akkor a holdon élsz vagy beteg vagy...egy ideig elhitetik veled hogy nincs hátszó szándék később jönnek a megjegyzések célozgatások.Néha én is úgy érzem barátság már csak a mesében létezik.
2014. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!