Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebook beszélgetés alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook beszélgetés alapján lehet barmire is következtetni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akinek úgy éreztem hogy tetszem.Holnaputan lesz egy program amire mindketten megyünk.Írtam neki Facebookon és megkérdeztem hogy megyünk-e együtt.Beleegyezett sőt kikötötte hogy haza is együtt jöjjünk. Eddig jó de kicsit olyan flegmának tűnt az írása alapján,röviden válaszolt,se szmájli se semmi,a beszélgetést egy sima "oké"val zárta,ő nem is érdeklődött.


Most akkor egyáltalan örülhetett ennek? Vagy csak próbálta titkolni? Vagy ha nem örült akkor miért foglalta le a visszautat is rögtön?

Levonhatok-e barmi következtetést facebook alapján?

17/F


2014. jún. 1. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez jó!A nőket nem nagyon lehet érteni.Szerintem örült neki csak közönbösnek akart tűnni
2014. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Majd látod,hogy alakul a program. Abból lehet majd következtetni.
2014. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!