Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok Ti hogyan álltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti hogyan álltok az olyan fiúkhoz akik szerencsejátékból próbálják eltartani magukat, arra próbálják meg megalapozni az életüket? Komolynak veszitek az ilyen embereket?

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
és ha az összes pénzét elbukja?
2014. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Komolytalanok és hosszútávú komoly kapcsolatra alkalmatlanok. Nem akarnék ilyen embertől gyereket...
2014. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Arra is ki akartam térni, hogy az illető 20 éven felüli és okosan, értelmesen csinálja, legyen szó netes fogadásokról, vagy tippmixről.
2014. jún. 1. 15:53
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem veszem komolyan az ilyeneket mert nem is azok felelősség tudat aligha van ... és ilyen emberrel kevesen vállalnák a rizikót ...
2014. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Amíg engem nem rángat bele semmibe,addig nincs vele bajom.
2014. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

2. vagyok

Amíg csak bizonyos minimális összeget költ a "hobbijára" havonta, nem ezreket, akkor ámen.

2014. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

nevetséges, komolytalan...

23L

2014. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
én "szerencsejárékból" tartom el magam. poker fipmix ilyenek...nem hobbiként hanem kvázi munkaként csinálom és napi 4-6-8-12 órába mikor mennyire érek rá. viszont különbséget kell tenni szerintem azok között akik hobbiként meg aki pénzkeresetként csinálja. én ucs csinálom hogy minden honapba kiveszek a számlámrol 200ezret ez kb a fizetésem ami ezen felül van a számláimon az a tőke azt nem veszem ki hanem abbol játszom. igazbol ez nem annyira játék így nem azért csinálom csak mert élvezem hanem mert így szeretek kényelmesen pénzt csinálni. mellette fordítok is...igazábol ha kapnék olyan állást ami ennyire kötetlen és ennyi pénzt hoz elválalnám de nincs igazán iylen munka:D és ebből is egész jol megélek...ha összejön egy nagyobb összeg és a tőkém is emgmarad ilyen 2.300ezer akkor azt kiveszem és félrarakom...de ez ritka ezt inkább szerencsének fogom fel a havi 200 az azért szinte mindig megvan...van egy joadag vésztartalékom is amit az évek során félreraktam ami megint ugy van szétszedve h egy része az életre másik része ha minden borul pokeren ujra tudjam kezdeni...
2014. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Ki van zárva. Nem hiába SZERENCSEjáték. Egy rosszul felmért döntés, és lehet, hogy annyi pénz megy a fenébe, hogy nem tudunk kifizetni vmi nagyon fontos dolgot. Nem túl sok dolgot várnék el egy férfitól, de azt igen, hogy legyen egy normális, viszonylag biztos állása (a fizu most mindegy, max. legyen vmivel több azért a nem diplomás minimálbérnél), vagy teperjen érte.
2014. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok komolyan venni egy ilyen férfit. Én mindig hülyeségnek tartottam a szerencsejátékot. Már az előttem szólók elmondtak mindent, nincs kedvem ragozni. Nekem ilyen pasi nem kéne.
2014. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!